Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Pochwal się-Twój największy ranged kill


kanohren21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A takie sobie :

screen010.jpg

 

Nie mówię że jakiś najlepszy jednakże zdarzały się lepsze najdalszy to 512m ze statku usa do A to jeszcze w becie kiedy M95 nie było tak znerfione :F

 

 

A tutaj jak diwana upolowałem xD

screen019.jpg

 

To ten niebieski ziomek z Easy

:

screen014.jpg

 

screen025.jpg

OndteAw.png
Opublikowano

moj nowy rekord

screen002lhugp.png

a zaraz potem :D

screen001e9u4w.png

 

o a wiecie czemu ta twarz w lewym MPCym rogu czasami pokazuje moja a czasami tego kogo zabije (w tym przyadku nikogo) bo wygladam zupelnie inaczej

50571a1c35af9234b99355528b5d608e87447462.png
Opublikowano

Keniger ta broń, którą masz na ss. to jest M95 ?

Opłaca mi się ją kupować na 4EVER ?

1377774857-U369478.png
Opublikowano

M95 Desert Camo Skin + 6x zoom. Zaraz zresztą wstawie filmik tylko musze od nowa konwertować bo muzyka sie zjebała ;x

 

@Edit łap :

 

P.S Sorry za jakość czytaj opis ;x

OndteAw.png
Opublikowano

M95 Desert Camo Skin + 6x zoom. Zaraz zresztą wstawie filmik tylko musze od nowa konwertować bo muzyka sie zjebała ;x

 

@Edit łap :

 

P.S Sorry za jakość czytaj opis ;x

M95 Desert Camo Skin + 6x zoom. Zaraz zresztą wstawie filmik tylko musze od nowa konwertować bo muzyka sie zjebała ;x

 

@Edit łap :

 

P.S Sorry za jakość czytaj opis ;x

 

 

 

 

Gdzie można kupic ten celownik?

Opublikowano

dlaczego podziękowania, ja dawno nie grałem :P

 

Jesteś tam w kliku ujęciach :D

Mamy takie same wyniki xD

I mnie strasznie wkurwiałeś tym mechanikiem, jakiś jeden ogarnięty gracz na całą druzynę ;d

OndteAw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...