Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Twitch vs Malzahar vs Anivia vs Heimer vs Shaco vs Swain vs Teemo vs Wukong


brayantgk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.png

Postacie: Twitch vs Malzahar vs Anivia vs Heimer vs Shaco vs Swain vs Teemo vs Wukong

Zależy mi na: Zabawie, Aby byc totalna kosiarą ^^

Dodatkowe informacje: Proszę o podanie + i - postaci. I prosze wybrac 2 :) Milo by bylo

Z gory dzieki, oczywiscie beda + :)

Opublikowano

- Twitch - niezłe early, bez mocnego feeda daleko nie zajedzie, oracle/pink ward i ma ogromne problemy, dobry slow i skill na dobijanie uciekinierów.

- Malzahar - potężne combo, posiada uciszenie, nie ma slowa, a stun tylko z ultem, świetna postać na mida.

- Anivia - bonus dmg z Q+E, dobre ulti do farmienia minionów, pasywka dająca "2 życie" ( gdyby kupić Guardian Angel mamy 3 życia ), dobra postać na mida.

- Heimerdinger - posiada oślepienie, stuna, slowa, turrety dobre na farmę minionów, ale nie tylko, przydatna pasywka.

- Shaco - ogromny damage, slow, klon, łatwa jungla, Q w połączeniu z Infinity Edge, Trinity Force i pasywką dają nieziemskie obrażenia.

- Swain - dobry na mida, jak dobrze wskoczy stun to może nawet 5 osób złapać, slow, heal z ulti.

- Teemo - można go robić na 3 sposoby - attack speed, ad i ap, ma oślepienie, slowa z grzybków, bardzo szybko biega.

- Wukong - dobry na solotopa i do jungli, w mid i late game totalna kosiara, w early nieco słabiej.

 

Polecam Malzahara i Wukonga, ew. Shaco.

Opublikowano

wukong - extra na solo topa i 3vs3. Leczy i bije - jak uzywasz cały czas plapki to mana szybko schodzi.

Teemo-Duze dmg, możliwość zrobienia pod api i ad

Swain-extra stun ultra ktory leczy i bije

Anivia-duze dmg polaczeniem q i e

Malzahar-Duze dmg.Wiecej nie wiem ^^

Z tych postaci najbardziej polecam swaina i wukonga mozesz tez sie nad vladimirem zasstanowic extra postaci polecam

Opublikowano

Teemo - nadaje sie jedynie jako ad/as, na poczatku rozwijać tylko E + itemy na szybkość pózniej pozmieniać na DMG.

Shaco - spory DMG, slow,klon,dobry escape.

Malzahar - only mid, ma dobre combo, wyciszenie + ulti które zatrzymuje przeciwnika.Nadaje się tylko do 1vs1

Anivia - jedyne pozytywy są takie że ma dobre skille do farmienia minionów, oraz dwa życia z passywa.Do gangów przydatna

Swain - nada się na mida i na linie, grupowy stun + dobre ulti do wzięcia na siebie barona - ogólnie postać dobra na solo mida jak i gangi.

Wukong - na solo topa sie na daje, w early ssie, w mid i late git.

Twitch - bez dobrego feeda na początku nic nie zrobisz, do tego nawet z feedem ciężko coś ugrać gdy ktoś ma orcala.

Heimerdinger - dobra postać do gangów, armaty + ulti = true dmg.

 

Jeżeli miałbym wybierać z tych postaci to wybrałbym Shaco lub Swaina

Opublikowano

Widzę żę wiedza o anivii jest znikoma... Próbowaliście prosy kiedyś kombinacji e+r dokładnie w tej kolejności? Nie? Zaskoczcie przeciwnika szybkim spadkiem hp, ewentualnie dodajcie q + w i zaskoczcie go szybkim deadem ;)

 

Osobiście właśnie polecam Anivię, dmg jaki osiągamy przy odpowiednim combo jest po prostu nieziemski. Swain to jednak chyba bardziej na solotopa się nada, bo na midzie trafi np. na taką morganę i dupa zbita, 0/5 mamy przy dobrej morganie. Co nie zmienia faktu że i tam potrafi nieźle namieszać.

 

Malza - op gra na lane ale czy taki dobry w late? Wyfedzony robi gigantyczny dmg na null MPCforum w teamfightach, bardzo dobra postać.

 

Osobiście polecam Anivię, rzadko, prawie nigdy nie lecą na nią bany a jest naprawdę bardzo mocna.

Opublikowano

Wukong i shaco ewentualnie teemo

Wukong- Ogólnie dobra jungla, line łatwo ogarnąć, late jest super, możesz robić pod full ad lub off tank bardziej off

Shaco- Zaje jungla, line ogarnia, fajne pułapki, dobry system ucieczki, ad lub ap, fajna postać

Teemo- Good skille, tylko ad i as bo inaczej się nie da, średni w early

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Frixu, widac ze malo wiesz o malzie, only 1v1? W team fighcie rozwala system.. q i w obszarowe e sie przerzuca a ulti przygwazdza... Jak ludzie stoja w plamie a malza jest mniej wiecej feedniety to spokojnie 50% hp zejdzie...
Opublikowano

Teemo kontruje większość ad bruiserów na solo topie co np jest atutem dobrze grający teemo wygrywa top ok 5;0 i ma ok 170 farmy w 20 minucie co pozwala takiemu potworowi wygrać grę

1396292564-U784394.png
Opublikowano

- Twitch - niezłe early, bez mocnego feeda daleko nie zajedzie, oracle/pink ward i ma ogromne problemy, dobry slow i skill na dobijanie uciekinierów.

- Malzahar - potężne combo, posiada uciszenie, nie ma slowa, a stun tylko z ultem, świetna postać na mida.

- Anivia - bonus dmg z Q+E, dobre ulti do farmienia minionów, pasywka dająca "2 życie" ( gdyby kupić Guardian Angel mamy 3 życia ), dobra postać na mida.

- Heimerdinger - posiada oślepienie, stuna, slowa, turrety dobre na farmę minionów, ale nie tylko, przydatna pasywka.

- Shaco - ogromny damage, slow, klon, łatwa jungla, Q w połączeniu z Infinity Edge, Trinity Force i pasywką dają nieziemskie obrażenia.

- Swain - dobry na mida, jak dobrze wskoczy stun to może nawet 5 osób złapać, slow, heal z ulti.

- Teemo - można go robić na 3 sposoby - attack speed, ad i ap, ma oślepienie, slowa z grzybków, bardzo szybko biega.

- Wukong - dobry na solotopa i do jungli, w mid i late game totalna kosiara, w early nieco słabiej.

 

Polecam Malzahara i Wukonga, ew. Shaco.

Twitch - nie ma żadnego dobrego early, brusiser, ap cary czy ad carry like ez i nie ma szans w ealy. Ma ogromne ogromne problemy jak ktoś kupi oracle/pink warda? proszę cie, niewidka twitcha dla info już nie jest tak długa jak kiedyś...

Swain - bo **** ktoś nim jungluje, trzeba mieć bardzo jebniętych przeciwników żeby 5 złapać stunem, info: to odrazu nie stunuje.

Malzhar - znowu bo ktoś gra nim jako ad cary....

Shaco - tylko dobry w early, w late nawet z tymi itemami jest do dupy, gówno robi zdejmuje najwyżej ad carry czy ap carry, który ma go na combo, btw, Q i tych obrażeń z tymi itemami, fakt walnie dużo, zara pada

Anivia - 3 życia wtf? pojebało? jajo w early chroni przed gankami, w late każdy w 3 sek zdejmuje jajo i życia anivia nie ma, Guardian Angel nie daje żadnego życia... przez te pare sek. przez które cie GA wskrzeszam kończy się TF lub wszyscy campią na cbieie...

Opublikowano

Teemo ;) Ogromny fun z gry, najbardziej, gdy wszyscy przed tobą uciekają :D Trutka pomaga w last-hitowaniu, grzybki mogą spowolnić wroga, albo go dobić. Przydatne są także przy farmieniu ;) Jeśli masz dobry build i go ogarniasz, to nie raz będziesz mieć staty typu 20/0.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...