Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Spolszczenie battlefield 3 z wersji RU do PL


chudy1119

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem ze spolszczeniem battlefielda do polskiej wersji z rosyjskiej. Wgrywam wszystkie potrzebne pliki i nie działa ( Najpierw do ENG potem do PL) .Chodzi o to, że ostatnio wyszedł większy UPDATE i do tamtej pory spolszczenie działało normalnie a po update jest black screen. Czy dysponuje ktoś linkiem do zangielszczenia i do spolszczenia nowego battlefielda? Podam jeszcze instrukcje instalacji, którą się kierowałem i działała. Linki zostaną przekreślone.

 

 

 

Aby spolonizować grę najpierw musimy ją zaangielszyć.

Na początku zaznaczam, że musimy być wylogowani z konta ORIGIN podczas całej operacji!!

 

1.Najpierw ściągamy Angielskie pliki : http://www.wupload.com/file/2661446562/GameKeyStoreNet_BF3_Russian_To_English_06dec_fixed.rar

 

2.Wypakowujemy je na pulpit, wchodzimy w wypakowany folder i kopiujemy wszystkie pliki do folderu gdzie mamy zainstalowany Battlefield 3.

( docelowo : PROGRAM FILES \ Origin \ Origin Games \ Battlefield 3 )

 

3. Teraz ściągamy następujący program : http://www.cdkeyhouse.com/cdkeyhouse.Switcher.rar

 

4. Wypakowujemy go na pulpit uruchamiany i wybieramy ENGLISH i Active. Zamykamy program.

 

5. Teraz ściągamy Polskie pliki : http://espolszczenia.pl/pobierz.php?id=977

 

6. .Wypakowujemy je na pulpit, wchodzimy w wypakowany folder i kopiujemy wszystkie pliki do folderu gdzie mamy zainstalowany Battlefield 3.

( docelowo : PROGRAM FILES \ Origin \ Origin Games \ Battlefield 3 )

 

7. Uruchamiamy ponownie program, który ściągaliśmy w punkcie 3, teraz zaznaczamy Polish i Active. Zamykamy program.

 

8. Jako, że wyszedł nowy patch 4,5 GB ściągamy mała łatkę : http://www.mediafire.com/?bgmade3tscsjtph.

 

9. Wypakowujemy na pulpit, wchodzimy w wypakowany folder i kopiujemy wszystkie pliki do folderu gdzie mamy zainstalowany Battlefield 3.

( docelowo : PROGRAM FILES \ Origin \ Origin Games \ Battlefield 3 )

 

10. Włączamy program Origin, klikamy na Battlefield 3 PLAY, przekieruje nas na strone EA i wybieramy tryb gry w jaki chcemy grać.

 

Miłego strzelania i do zobaczenia na polu bitwy :)

zbieram +

Opublikowano

Ja robiłem jak tutaj.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qOsbbYB6Zjs&feature=relmfu

A jak był czarny ekran to był odnośnik w filmiku co i jak.

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...