Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK}[1.2.5] SoulTrader [Surv + FreeBuild][20 slotów]


Victooor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polecam goraca serwer,Sygne ;)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Nie polecam :

1. Mało osób,

2. Mogę latać, a inni nie ?!

3. Dostałem bana za latania.

4. Nie działa połowa komend.

Nie polecam Administrator nie ogarnięty dał mi bana nie wiem za co.

Początek zapowiadał się ciekawie .

2004f8x.png

Opublikowano

Serwer jest w połowie skopiowany budowli jest mało dużo kopii serwer łamię prawa autorskie.

Admin pisze "Zeczy" zamiast "Rzeczy"

Serwer łamiący prawa Autorskie to dno.

Nie Polecam!....

 

 

 

 

 

PS: Mapa jest płaska....

11cbdc1.png

Opublikowano

Nie polecam :

1. Mało osób,

2. Mogę latać, a inni nie ?!

3. Dostałem bana za latania.

4. Nie działa połowa komend.

Nie polecam Administrator nie ogarnięty dał mi bana nie wiem za co.

Początek zapowiadał się ciekawie .

1. 6 / 10 slotów?

2. Hostownia ma problemy

3. to samo

4. Np. jakie? Niektore sa zarezerwowane tylko dla VIP

 

Serwer jest w połowie skopiowany budowli jest mało dużo kopii serwer łamię prawa autorskie.

Admin pisze "Zeczy" zamiast "Rzeczy"

Serwer łamiący prawa Autorskie to dno.

Nie Polecam!....

Pisze szybko, to że popełniłem błąd nie znaczy o niczym co najwyżej o twoim wypaczonym spojrzeniu na świat..

Byłaś/eś może z 2 minuty, właśnie szedłem do cb, aby pokazac ci budowle ktore zostay wykonane w 100% przez nas, ale się wylogowałaś

sygnatura3.png
Opublikowano

No wiesz? nie mam ochoty grać na takim serwerze który łamię prawa autorskie wykonawców....

Za łamanie praw nawet jest kara pieniężna weź to pod uwagę jeśli ktoś się wścieknie że kopiujesz jego dzieła będziesz się smykał po sądach...

11cbdc1.png

Opublikowano

No wiesz? nie mam ochoty grać na takim serwerze który łamię prawa autorskie wykonawców....

Za łamanie praw nawet jest kara pieniężna weź to pod uwagę jeśli ktoś się wścieknie że kopiujesz jego dzieła będziesz się smykał po sądach...

Nie chcesz? Nie graj.

Mapa jest udostepniona do pobrania dla wszystkich na yt. :)

sygnatura3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...