Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolejna śmierć na boisku - wasze opinie.


Zavetti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Pewnie większość słyszała o niedawnym incydencie z udziałem Fabrice Muamby. Dostał zawału i dzięki szybkiej reanimacji, szczęściu i 15 elektrowstrząsom dziś dochodzi do zdrowia. Jednak:

 

http://transfery.info/51685,piermario-morosini-nie-yje

 

Co o tym sądzicie? To nie pierwsza a w ostatnim czasiem kolejna akcja, że piłkarz dostaje zawału serca.. Wystarczy wspomnieć np Puertę z Sevilli, też zmarł na zawał, a zdąrzył zadebiutować nawet w reprezentacji Hiszpani..

 

Co o tym sądzicie? O śmierci na boisku? Czekam na Wasze opinie i stanowiska.

Opublikowano

Cóż, po półtorej godziny gry to można mocno się zmęczyć. Jeżeli ktoś jest nie w formie, to może coś się stać. Współczuć.

@DOWN

A czy 100 lat to takie dobre życzenia? ;/

pewdiepie fan :3

Opublikowano

każdy liczy na sto lat a tu jeden dzień wszystko niszczy ;/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zycie , im za to płaca gruba kase, zreszta kazdemu innemu czlowiekowi moze sie to zdarzyc w tysiacach innych miejsc.

Niewiem co jest takiego wyjatkowego ,ze akurat im zdarzylo sie to na boisku, to tak jakbys zadal pytanie dot. dlaczego on/ona umarła na zawał w pociaga jak byla kanarem.

 

...

Opublikowano

Szkoda, bo każdemu to może się zdarzyć [*]

 

Będziemy mieli w pamięci, dobrze, że chociaż niektórych można uratować.

OndteAw.png


Opublikowano

Co wy gadacie, po prostu nie miał badań kompletnych i to była niewykryta WRODZONA wada serca.

 

Szkoda ale cóż poradzić?

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

To nie jest tak, że granie w piłkę jest ryzykowne itd...

Napewno wiele osób umarło podczas kąpieli, to znaczy że mam się nie kąpać ?

itd..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...