Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Nie działa M2Bob?Nie pojawia się okno z botem!Zajrzyj


Sensaty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

W tym poradniku pokarzę wam co zrobić aby pojawiało się drugie okno (te z botem) w m2bob.

 

Więc lecimy.

 

 

1.Instalujemy patchujemy metina.

 

2.Sciagamy Bypassa 1.6 by misiekantos

 

http://rapidgator.net/file/2720136/HackShield_Bypass_v1.6_FINAL.rar.html

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/cce04378a86987b53f35196c7c12516b9a5178eabaffc11510a13d04801b5806/analysis/

 

3.wypakowujemy bypassa w folderze z metinem uruchamiamy go i on wszystko blokuje.

 

4.Pobieramy m2bob 1.2

 

DL:

http://www.mediafire.com/?rguiilfluzuyugp

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/82c6114e51520c42b3be0040c5c167e5fd0d3561487804835cdb0659bbd62229/analysis/

 

5.Wypakowujemy m2bob folderu z metinem i uruchamiamy go.

 

6 rejestrujemy się na

http://m2bob.net/index.php?site=regi&lan=en

Następnie odpalamy m2bob logujemy się wskazujemy metin2client.bin.ustawiamy nasze konto.I odpalamy grę za pomocą strzałki

 

7.Jeżeli wyskoczy nam podłóżne okienko i jeśli je zamkniemy to zacznie aktualizować się metin niech się zaktualizuje do końca. Będzie aktualizował się też HS ale o dziwo nie wyskoczy komunikat o bocie! HS będzie dalej zablokowany!

 

8.Uruchamiamy jeszcze raz m2bob i wtedy wszystko powinno być już dobrze

 

 

MAM NADZIEJĘ ŻĘ POMOGŁEM

PORADNIK 100% By Sensaty ;)

Wojownik Mental 48 ON/OFF

Ninja Archer 59 ON/OFF

 

9192.png

Opublikowano

wiesz duzo ten poradnik nie daje bo hs nie jest wtedy zablokowany a mozna tez normalnie nie blokowac hsa tylko grac na spatchowanym czystym metku i wszystko dobrze smiga a m2bob nie jest wykrywalny przez hsa.

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Nie trzeba żadnego Bypassa u mojego kolegi się nie pojawiało, nie pojawia i chyba nie będzie się pojawiać. Ten twój "TuT" nic nie daje.

Opublikowano

TU NIE CHODZI O HS TYLKO O POMOC TYM CO 2 OKIENKO Z BOTEM NIE WYSKAKUJE!

Wojownik Mental 48 ON/OFF

Ninja Archer 59 ON/OFF

 

9192.png

Opublikowano

Kurcze

klikam bot metin2 wh*** cos tam cos start i wlancza mi sie metek

wpisuje pasy wchodze do gry a co zrobic aby bot zaczol dzialac?

Co gdzie mam wpisac aby automatycznie zalogowywalo mi postac na danym ch???

Opublikowano

Kurcze

klikam bot metin2 wh*** cos tam cos start i wlancza mi sie metek

wpisuje pasy wchodze do gry a co zrobic aby bot zaczol dzialac?

Co gdzie mam wpisac aby automatycznie zalogowywalo mi postac na danym ch???

 

nie włączasz metina.bot sam go odpali. wybierasz język metin2client.bin z folderu metka passy którymi zarejestrowałeś się na m2bob.net.potem ustawiasz passy do konta za pomocą klucza,potem zamykasz X.Wbijasz strzałką i sam bot sie loguje. Pamiętaj jeżeli grasz np na 6 to wpisujesz 5. bo w bocie ustawione ejst -1

Wojownik Mental 48 ON/OFF

Ninja Archer 59 ON/OFF

 

9192.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...