Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival]IslandCraft[Hamachi] - Poszukujemy Bodowniczych i Modow!


szarik13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IslandCraft Prezentuje!

 

Typ: Survival

Adres IP: 5.178.234.163

Status: ok.png

informacje.png

Sloty: 10

Whitelista: Nie

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Nether: Tak

NET: 20 MB

team.png

[Wlascicel] Szarik16

[Admin] Czechu10

[Moderator] Terkesh

[Moderator] AzzyNinja1

 

pluginy.png

AuthMe

AZRank

BorderGuard

ChairCraft

CookieMonster

Essensials

ExpPlugin

FalseBook

FigiAdmin

PermissionsEX

SimpleSpleef

PvPArena

MobArena

i wiele wiecej...

 

inne.png

Dane do Hamachi:

ID sieci: IslandCraft6 - itd. np. IslandCraft7 / IslandCraft8 / IslandCraft9

Haslo: 123

 

W razie problemow pisac na gg: 13681845 ; skype: kaz-112

 

Poszukujemy moderatorow / budowniczych! Pisac na GG lub skype lub pod postem

;).

Pierwsze 3 osoby dostana Vipa za wybudowanie fajnego domku

;)

Jakies bledy w prezentacji? To sorry :-)

Serwerjest w fazie testu i jezeli bedzie wszyskto OK i bd troche ludzi na serwie to zrobie dedyka.

Zapraszam!

 

Wzór podania:

Imię:

Wiek:

Ile grasz w MineCrafta?:

Od jakiej wersji grasz w MineCrafta?:

Kim chciałbyś zostać?: mod/budowniczy

Doświadczenia w pełnieniu danej funkcji:

Dlaczego ty?:

 

Za zaproszenie znajomych na serwer konto Vip na miesiac za free ! Nie zwlekaj !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imię:Kamil

Wiek:14

Ile grasz w MineCrafta?:Rok

Od jakiej wersji grasz w MineCrafta?:Alpha 1.0.5

Kim chciałbyś zostać?: Mod

Doświadczenia w pełnieniu danej funkcji:Miałem kilka serwerów (Sześcienna Euforia,CraftMania) Byłem modem na kilku serwerach (AnilCrafft, BrossCraft, CraftMine...)

Dlaczego ty?:Myślę że nadaje się idealnie ponieważ: Lubie pełnic moją rolę (Sprawia mi to przyjemnośc)

eJwrNtfLzcxLLU4tKtNLLeUyMjUwMuYKSk1MLskv0nUuSkwr4fIFyieDWQGZydmJFalcBmAIAEh5EnE~.png
Opublikowano

Zajebisty serwer wbijać [nareście coś ciekawego] mówie wam. Dla mnie jest lepszy niż serwer skkf :) no może złe prównanie ale jest zarąbista

Serdecznie zapraszam

:)

 

Imię: Kamil [w grze xlukasx]

 

 

Wiek:14

 

 

Ile grasz w MineCrafta?:Bardzo długo więcej niż rok [ ok. 2 lat ]

 

Od jakiej wersji grasz w MineCrafta?:Cieżko stwierdzić ale bardzo stara wersja :)

 

 

Kim chciałbyś zostać?: Budowniczym

 

Dlaczego?: Ponieważ mam wiele zajebistych pomysłów, ładnie i ciekawie buduje przeróżne budowlę np. Kościół Noterdam

 

 

Dlaczego ty?:Myślę że nadaje się idealnie ponieważ: Gram długo na kompie, Buduje szczerze takie budowle ze gęba opada :) jak jest wielka :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...