Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Surwiwal+frakcje [18 slotow] [off WH] [Niema lagow!]


asddddsssssdfgf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Zapraszam na serwer Minecraft :D2nd_minecraft_icon_by_gimilkhor-d36xhiv.png

IP

91.121.119.186:25100

 

Na start Dostajemy Ekwipunek z

Kamienia!

!!!

Fajny server :)

Potwory:on :P

Zwierzęta:on :unsure:

Niema lagow :) :rolleyes:

max player=18

Na Serwerze , Jest dóża mapa

Wiele Evet-ów (do wygrania Diemęty-złoto-Srebro)

Są jeszcze na serwerze questy!!!! typu jak (wytnij drzewo ,pomuż zbudować komuś dom itp.) (przekonaj sie sam )

Zagraj!

Serwer Surwiwal + Frakcje

Życze miłej Gry :)

Opublikowano

Proszę nie usuwać

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Cos tam -->
<ins class="adsbygoogle"
     style="display:block"
     data-ad-client="ca-pub-3640367005070289"
     data-ad-slot="8391034456"
     data-ad-format="auto"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Cos tam -->
<ins class="adsbygoogle"
     style="display:block"
     data-ad-client="ca-pub-3640367005070289"
     data-ad-slot="8391034456"
     data-ad-format="auto"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

 

Opublikowano

Poprzedni temat został usunięty więc ocenię server tutaj.

 

Ocena servera:

 

Permissions: Startowa ranga - może być obraźliwa (wieśniak), dodatkowo wiele komend niedostepnych, co jest żałosne (/online, /who, /motd)

 

Admin - zamiast poprawiać server, zbiera do wszystkich GG, godne pożałowania

 

Ogólna ocena servera: 3/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...