Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Pomocy ! Udostepnienie funkcji dla gracza (ranga)


coalaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o pomoc w konfiguracji.

1.Jako admin moge wchodzic lub schodzic uzywajac - liane- (to na drzewach)- nie wiem nawet jak sie pisze,

natomiast gracze (ranga-gracz) tego nie potrafia, - tak jakby bylo to dla normalnych graczy wyloczone, a powinni tego wszyscy uzywac !!

2.W sklepie (shop)na jednym z serwerow widziale wyeksponowane przedmioty do sprzedania, np.Plyty lub Jedzenie.(lewitujace)

jak to zrobic ??

 

Moje pluginy dolaczam w postaci zdjecia .jpg

 

Z podziekowaniem za odpowiedzi- coalaa

Opublikowano

To 1 do używania "LIAN" nie ma permissions to mógł być lag lub liana wisiała w powietrzu a nie przy ścianie

Opublikowano

To 1 do używania "LIAN" nie ma permissions to mógł być lag lub liana wisiała w powietrzu a nie przy ścianie

Niestety to nie lag, gracz moze tylko na jeden poziom wyzej wejsc i blokuje, natomiast wszyscy moderatorzy i admini bez przeszkod- tez na liane w powietrzu.

(troche trudne w powietrzu, ale idzie)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...