Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Serwer Minecraft Bellum 1.2.4/1.2.5 Survival+Rpg No-premium


misza417

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Minecraft%20Bellum

Typ: Survival+Rpg

Adres IP: f19.owncraft.pl:25047

Status: status.png?ip=f19.owncraft.pl&port=25047

informacje.png

Sloty: 23

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: no.png

 

team.png

Kaczmar23

lucek123

portos

 

pluginy.png

Wejdz i się przekonaj

 

inne.png

 

Oferujemy dużo eventow, miłą i pomocną administrację oraz wspaniałą zabawę. :)

NETHER JEST DOSTĘPNY

Jest to serwer rpg+survival ,są działki ale sporo kosztują..to gracz decyduje jaka chce mieć działkę

Na serverze są 2 mapki na pierwszej nie można nic wydobywać i budować poza działkami kupionymi,natomiast na 2 mapce można robić co się podoba.Na mapce pierwszej do każdej działki będzie prowadzić droga,wiec nie będzie wszystko na kupie.PvP obowiązuje wszędzie .Wiec jeśli ktoś lubi takie servery to zapraszam.Nie pisze ze administracja ogarnięta bo taka opinie mogą tylko dać gracze.

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM

Kilka screenshotów

domgl.jpg

rynekib.jpg

spawnq.jpg

 

 

Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

zapraszamy rownież na ts naszego serwera ts3.pr0g4ming.pl:9988 ...w najblizszym czasie powstanie forum ,wiec zapraszam i zycze milej gry

Opublikowano

Osobiscie mi sie nie podoba, admini nie ogarniaja flag, ludzie bija odrazu przy wejsciu na surowcowa. Nie polecam.

Opublikowano

@UP 2 dzięki za recenzje ....a co do serwera to survival wiec przed wejściem powinieneś wiedzieć ze wszystko cię może zabić poza spawnem....a co do flag co to by był za survival skoro wszędzie by były flagi i zakaz pvp...może jeszcze moby mam usunąć i dać eq diaxowe na początek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...