Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Wychodzi CBT Continent of the Ninth (C9 online).


BesieK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, chcecie zagrać/sprawdzić nową grę webzena ? CBT zaczyna się jutro stąd można wziąć klucz

 

http://mmorpg.org.pl/giveaways/35

(trzeba mieć konto na tej stronie)

 

po czym zrobić konto na

 

https://member.webzen.com/SignUp/Create?host=www

Zalogować się na stronie. Wybrać z listy gier C9 online

 

http://event.webzen.com/C9/tournament

 

Wygenerowany kod wpisujecie/wklejacie w pole zatwierdzacie i gotowe :) Zostaliście zapisani na CBT Continent of the Ninth.

 

Uwaga ilość kluczy ograniczona ;P Na tą chwilę zostało ich 000

 

Jeżeli skorzystałeś i dostałeś się podziękuj lajkiem :P

 

Tutaj Gameplay z gry

 

Opublikowano

Po zalozeniu konta dostaje sie kolejne kody :

 

5PLC YPF5 MPC0 LTDS

DKLT 42BG YXJ4 N3KJ

R7LM JWDF 5L9X YZXX

AQTB 4XCR 82JN L828

1HZL SKI0 092E 8SXX

 

Juz sciagam gierke :P

Opublikowano

Mam problem, po włączeniu gry cały czas mam "Connecting...",i po pewnym czasie zmienia się na "You were disconnected due being idle for too long. Please reconnect." wie ktoś dlaczego i czy tyko ja mam taki problem ?

Dankan6_eune_102_1_text.png

Opublikowano

Wszystko już elegancko działa i us i eu. Eu na początku miało problem, bo za duża ilość graczy wbiła w tym samym momencie i im siadł serwer, musieli go włączyć na nowo.

 

Na us mój nick:

 

Legolas (ale już nim chyba nie gram)

 

Na eu

 

CerberusPL

 

Jak ktoś coś chce pisać w grze :D

Opublikowano

ja juz jestem w gildii mamy tsa pisać na

 

CerberusPL

 

przyjmiemy kazdego z tsem, wymagamy aktywności, dajemy dobrą zabawę, pomoc i milą atmosferę ;P

 

aa i na tsa wiek 15+

 

mozna tez.napisac tutaj w sprawie rekrutacji

 

wrócę do domu to poprawie bledy pisze z telefonu

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...