Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT][Sygnatura]Wykonawanie sygnatury z podstawowym schematem.


Fruu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziom trudności : łatwy-średni
Czas wykonania : 20-30 min

 

 

Witam wszystkich serdecznie , w tym TuT'ku pokaże , jak zrobić sygnature o podstawowym

schemacie czyli :

 

-Tło

-Render

-C4D albo Stock

 

 

 

 

Wygląda to mniej wiecej tak :

 

31008812065495488854.png

 

 

Pokaże wam krok po kroku jak wykonać takową sygnaturkę = )

 

- Pierwsze Co musimy zrobić to stworzyć nową kartkę , o rozmiarach

Szerokość: 500 - Maksymalne na 4um

Wysokość: 200 - Maksymalne na 4um

 

Pierwsze Co musimy zrobić szukamy tła tło<--- Klick

 

92308375820136771820.png

 

Teraz musimy nałożyć jakiegoś stocka <--- Klick :

-Uzywamy opcji "Odbicie" (Shift+F)

-Nakładamy w sposób aby centralny pkt. (światło) znajdywało sie w lewym górnym rogu.

-Klikamy na warstwę stocku szukamy "Tryb: Zwykły" i zmieniamy "Zwykły" na "Pokrywanie"

 

67234296961096740215.png:

 

-Po tej operacji nasze tło będzie wyglądać tak . =)

 

 

62997862155527408086.png

 

Już połowa drogi za nami = ) ,teraz musimy wgrać rendera <--- Klick

 

-Wystarczy go wrzucić i tylko zeskanować według własnego gustu ;] ja zrobiłem tak :

 

51098152615946127638.png

 

-Teraz trzeba stokiem wtopić render możemy tak samozrobić z C4D lecz aby zrobić tą sygnaturke musimy

wykorzystać stock <--- Klick ( nie chodzi mi o wódkę ;] ) .

 

-W tym stoku Musimy także zmienić z "Zwykłego" na "Pokrywanie" powinno wyglądać to mniejwięcej tak :

 

99681251705205641037.png

 

To będzie ostatni krok ,lecz nada waszej sygnaturze koloru .

- Musimy pobrać tego stock'a nakładamy go w ten sposób ,aby dym był

na wierzowcach , zmieniamy tryb z "Zwykłego" na "Przesiewanie" to nie to samo co "Pokrywanie"

 

Wychodzi nam Takie coś:

 

31008812065495488854.png

 

To tyle na dzisiaj ;] ,a oto moja praca wykonana przed napisaniem Tut'a ;)

 

63474025384688887678.png

 

Dziekuje ,za przeczytanie zapraszam do Lajkowania ;)

 

PS: Jeśli zrobiłem błąd to napisz w komentzarzu ;)

 

 

Pragnę uwzględnić jestem w tym od niedawna ;] jest błąd w cieniowaniu twarzy dziewczyny ;]

 

Zakaz Kopiowania na inne Fora .!!

Opublikowano

Out niestety nie powala na kolana,ale liczą się chęci. Nie pasuję anime pod takie tło..w prawdzie powiedziawszy nic do siebie nie pasuję.

Nie wiem o co chodzi z tymi chmurami ...:P

 

I'like na zachętę.

1363095337-U286162.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

pre_1336726961__bez_nazwy.jpg

Z tym tutkiem ;)

Plus

aaaa

I minus

Plus i minus to jedyne

Plus i minus to jedyne co widzę

Plus i minus to jedyne co słyszę

Plus i minus to jedyne czym żyjeWolę być -- Więc daj mi minus

Życie, życie nasze składa się z krótkich momentów

Cudownych chwil czy przykrych incydentów

Niczego nie przegapię, wszystkie je łapię

Korzystam z talentu, przelewam go na papier

Więc łapię chwile ulotne jak ulotka

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dbam, by chwile ulotne jak notka

Nie uleciały jak ulotna plotka

W niepamięć... Każdy gest i każde zdanie

Obrazy przed oczami zawieszone jak na ścianie

Piort 'Magik' Łuszcz

Opublikowano

Powiem tak robiąc ten tutek zniechęciłem się w połowie i zacząłem szukać innego , nie wiem dlaczego tak jakoś po prostu mnie odrzuciło , to jest moje zdanie i już , uważam że tutek nie powala są na mpc lepsze według których prace lepiej wychodzą

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ten poradnik mi pomógł bo jestem zielony w robieniu sygnaturek.Dam like

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...