Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2PL Miraqe vs Ubijanie Metina Wielkanocnego


AntyK00zak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Dziś przeslę wam pierwszy film którego przerobilem i jest w hd i lepiej sie oglada ;) przede wszystkim miło ;)

Oceniać krytykować podstawiać pomysly pisać na gg ;) SUBSCRIBOWAĆ KAZDY SUB BARDZO WAŻNY DLA MNIE :) Jest też możliwość ze mną zrobienia filmu ;)) na tsie bez problemu tylko trzeba mieć pomysł;]

łapcie linka miłego oglądania ;)

 

SUBSKRYBOWAĆ

 

ps; Niedługo INTRO BĘDZIE I będzie Moc taka ze rozpierdoli Ci twoje membrany

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

up@

teraz od nowa zostano przerobione sprawdź ;) teraz moze troszku gorsza grafika ale za to nutka jest w nastepynm filmie nie popelnie błędu:)))

jak się komuś podoba LUBIE TO :) duzo dla mnie to znaczy

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

to subuj mnie ;) napewno się postaram w jak najszybszym czasie znów filmik nagrać jakiś ;) z fartem

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

Fajna muza, dasz tytuł ? :D

 

Musisz usunąć paski, ogólnie oke.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

up@

wszystko mialem usunięte ;PP ale coś się stało poprawię się ^^:)

a muzyczka

to Dj Next? - Summer Hit 2011

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

REFF

ZAPRASZAM DO SUBSKRYBCJI mam już nowe pomysly na film tylko dajcie mi czas;]

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

Jak już odświeżyłeś to chyba nie obrazisz się, jeżeli coś powiem od siebie.

Masz dobrą postać, ładne obrażenia i widać było, że nie musiałeś zbytnio "potować."

Tylko składać gratulacje, że udało Ci się zrobić takie konto. Coś wydałeś na ItemShop?

 

Ogólnie co do filmiku to mogłeś dodać jakieś fajne przejścia i inne temu podobne.

Opublikowano

up@

jestem początkującym w obróbce;) na weekend będzie napewno jakis film;))

na IS nie wydalem zł na dodanie czy zmiane bonu

jeśli mialbym cos kupowac to pd lub przepsutki do v2:) niedługo będzie pvp z bma;)

//Nieregulaminowa sygnaturka.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...