Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RedCraft* [Survival] [Dedyk] [24/7] [non-premium] [33sloty] [No-wl] [Factions] [McMMo] [MobArena] [Więcej w środku] [Pomocni admini] [Zapraszam]


Potępiony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

redcraft.png

beznazwysh.png

zna45j.gifNazwa Serwera : RedCraft* "Survival"

 

zna45j.gifAdres Serwera : 188.165.244.168:25053

zna45j.gifWhiteList : OFF!

 

zna45j.gifZwierzęta : Włączone

 

zna45j.gif Potwory ; Włączone

 

zna45j.gifNether : Włączony

 

zna45j.gifEnderLand : Włączony

zna45j.gifPVP : Włączone

 

zna45j.gifSerwer Premium/NonPremium

 

zna45j.gifIlość slotów : 33

 

beznazwyss.png

zna45j.gif Meszek96

zna45j.gifKonriixko

zna45j.gifCoffe

zna45j.gifBear

zna45j.gifAdixx

beznazwygu.png

zna45j.gifStandardowe+

zna45j.gifMobArena

zna45j.gifMobHunter

zna45j.gifWeed

zna45j.gifTorchArrow

zna45j.gifMobHealt

zna45j.gifFactions

zna45j.gifAntyXray

zna45j.gifAntyHack

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Opublikowano

Polecam server serdecznie , jak już wspomniano , wadą jest tylko to że mało osób gra , lecz starajmy się to zmienić ;p

Opublikowano

No ludzie wbijajcie na ten zajebisty serwer jest duzo fajnych pluginow jak mob arena /ma j (dolonczenie do areny) polowanie /hunt (3 pierwsze osoby co maja najwiecej pkt dostaja diaxy zelazo i zloto) i wiele innych zapraszam :)

Opublikowano

Na serwie Puszmen12 wywołuje kłótnie. Dzisiaj przez pól godziny 4 się kłóciły, przeklinały i wo gule przez to ze Puszmen12 zabił kogoś i zaczą go wyzywać od dzieci.

Opublikowano

Pierd0le ten serwer 50% graczy maja aurakill z gildi trolle kazdy prawie ma a admin oglada i sie cieszy nie warto stracilem tylko czas ....

Opublikowano

Serwer jest na nowej Mapie itemy zostaly, lepiej dobralismy pluginy, zwerbowalismy modkow, i teraz na serwerze zapanuje porzadek Zapraszam ponownie serwer jest oplacony z gory na 2 miesiace.!

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...