Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.5][Dedyk][24/7][NO-WL][No-Premium][FB/RPG . Survival][25slotów][Miło]


Kleas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer na 1.2.5 !

 

Do modów :

 

Spoiler

 

Poprzednie prezentacje to były tylko Beta serwera , więc można je usunąć ;)

 

pre_1333892218__cooltext677278443.png

 

 

Good-Games.MC ma zaszczyt zaprezentować całkiem nową odsłone serwera ! Tym razem to będzie serwer FB/RPG i portal do drugiego

świata Survival !

pre_1333894390__cooltext677291524.png

IP:188.165.239.91:25090

Typ:Survival

Sloty:25

Moby:ok.png

Potwory:ok.png

PVP:ok.png

Nether:ok.png

WhiteList:no.png

Premium:no.png

thumb_pre_1333894616__cooltext677293287.png

Świat FB/RPG:

 

W tym świecie znajdują się osiedla m.in os_chat , os_slums , os_vip ,na których znajdują się działki o poszczególnych rozmiarach .

Znajdują się tak że warpy m.in. na nether , hotel , więzienie , moby , kosz , darmowe jedzenie i surowce .

 

Świat Survival:

 

W tym świecie znajduję się spawn z regulaminem na którym PVP jest on , a po za tym duża mapka idealnie przystosowana do serweru Survival !

pre_1333895756__cooltext677300288.png

Zapraszamy serdecznie na serwer . Panuje na nim miła atmosfera , a administracja odpowie Ci na każde pytanie/problem !/

Opublikowano

Mozna byc kid modem ?

 

Imie: Bartosz

 

Nick: djlee

 

Wiek: 18

 

Staz w minecraft : rok

 

Zanjomosc komend: dobra

 

Dlaczego ty? : Jetem wyksztaconym amdinem mam 18 lat i jestem chetny do pomagania ludziom :) No i nie robie bledow ortograficznych

5 postów Jep!
10 postów Jep!
20 postów Jep!
50 postów Jep!

100 postów Nope : (

200 postów Nope : (
500 postów Nope : (
1000 postów Nope : (
2000 postów Nope : (
5000 postów Nope : (

Opublikowano

OMG! lagi masakryczne adm nie ogarniają nie odpisują pvp nie działą ogólnie wszystkie pluginy padły a dam nic z tym nie robią nie polecam bardzo słaby serw ;]

Opublikowano

@Proszę o nie spam

 

1.Pluginy działają poprawnie

2.Administracja odpisuje i ogarnia tylko jak może więc proszę bez spin

3.Jak macie słabe komputery @UP'y to sorry , ja akurat nie mam lagów a kompa specialnego nie mam ;_

Opublikowano

Nikt oprocz was nie mial lagow.. Tylko wy narzekaliscie.. Pluginy dzialaja poprawnie -,- Administracja stara sie jak moze bo ma 25 osob do ogarniecia a nie tylko was -_-. Nie macie pojecia jak ciezko jest zadbac o to aby serwer rozwijal sie poprawnie.. Zapraszam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...