Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SzukaM] FishBot by Erpel 4.2


aifelus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie.

 

Tak jak w temacie, szukam Najnowszego FishBot'a by Erpel 4.2.

Wlaściwie to potrzebuje tylko linku do pobrania.

Bardzo prosze o wrzucenie na hosta " SpeedShare " , ponieważ te hosty które widzialem w tym dziale mi nie dzialają ;c

Nie wiem czemu ale prosze o link w SpeedShare.

 

Dla Moda:

 

Jeżeli zrobilem cos zle to prosze napisz to w poście i poprawie, zależy mi na tym linku.

moja-sygn_rxassap.jpg
20 postów [v]100 postów [x]
40 postów [v]130 postów [x]
50 postów [v]160 postów [x]

70 postów [x]200 postów [x]

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Liczę na like:

http://www.mpcforum.pl/topic/512065-dlfb-by-erpel-42/

Opublikowano

Niestety o tym pisalem.

U mnie na kompie, na tym temacie pierwszy post jest taki :

"niestety nie działa. zakłada jednego robaka na wędkę i zarzuca, po czym nic dalej nie robi."

Napisal go burguss

 

 

 

Nie widze żadnych linków.

Proszę o podanie dokadnego linku !

 

 

moja-sygn_rxassap.jpg
20 postów [v]100 postów [x]
40 postów [v]130 postów [x]
50 postów [v]160 postów [x]

70 postów [x]200 postów [x]

Opublikowano

Dobra Modek zamknij temat bo itak nikt nie wrzuci tego bota na jakiegoś hosta.

moja-sygn_rxassap.jpg
20 postów [v]100 postów [x]
40 postów [v]130 postów [x]
50 postów [v]160 postów [x]

70 postów [x]200 postów [x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...