Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WoW Cata - problem


Gall69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otóż chciałem pograć na serwerze cata (Molten).

Ściągnąłem grę i zacząłem patchować. Chcąc zainstalować 4.0.1a wyskoczyło mi, że mam za mało miejsca...

Ściągnąłem patch 4.0.1-4.0.3 i zpatchowało mi się do 4.3.3. Przeczytałem, że aby grać na tej wersji, muszę podmienić WoW.exe na tego z wersji 4.0.6a. Podmieniłem i włączyłem grę, ale przy logowaniu wywala mnie do okna logowania. Czy to przez złą wersję?

Bo na serwerze są ludzie, nie ma wpisu o błędzie/ off serwach. Jeśli ktoś tam gra, lub jest w stanie mi pomóc to proszę o wsparcie wiedzą.

Z góry dzięki za pomoc.

@Edit

Właśnie doszedł nowy problem @załącznik

post-371286-0-26095900-1334319996_thumb.png

28159.jpg

2947.jpg

5124.jpg

a092551748ab2f7c39a3fe1b4c.png

Opublikowano

Z tego co pamiętam z patchowaniem od 3.5.5 do 4.0.6 był jakiś problem. Najlepszym rozwiązaniem będzie ściągnięcie gotowej wersji ze strony moltena.

Opublikowano

By grać na prywatnych serwerach CATA wymagany jest patch od 4.0.6a do 4.3.0 MAX. Oczywiście trzeba jeszcze zmienić realmlist i pobrać WoW.exe danego serwera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...