Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Xperia Play Cheat Engine


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, miał/ ma ktoś z Was telefon xpierial play i chciał cheatować w grach za pomocą GameCih ? gdyż mam problem, niezależnie od tego jaką wersję GameCIH zainstaluję, nie chce się włączyć...

pokazuje się że GameCIH dostał pozwolenie od SU, pokazuje się napis, please wait, i tyle... potem już mogę czekać do zasranej śmierci.

 

ofc. telefon zrootowany poprawnie wersja androida też jest odpowiednia itp.

 

Ogarnia ktoś w czym może być problem ?

Nie urodziliśmy się w szpitalu, tylko w internecie

Opublikowano

włączasz gameciha, potem grę i działa.

Kolejna osoba która nie potrafi czytać... "

pokazuje się że GameCIH dostał pozwolenie od SU, pokazuje się napis, please wait, i tyle... potem już mogę czekać do zasranej śmierci. "

Mu chodzi o to że nie chce mu się włączyć

-.-

1378238828-U336505.png
Opublikowano

OMG największy nieogar jakiego widziałem (ManXer). Żeby móc używać GameCIH'a musi się wyświetlić ekran gdzie się wybiera "Hot-Key'a" (ten dzięki któremu możemy Hejtować)

1378238828-U336505.png
Opublikowano

Najpierw zrootuj telefon a potem mozesz uzywac gameciha.

kurwa... serio ?

 

 

ofc. telefon zrootowany poprawnie wersja androida też jest odpowiednia itp.

 

dobra, chuj, nvm.

nikt nie potrafi czytać...

 

EOT plz...

Nie urodziliśmy się w szpitalu, tylko w internecie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...