Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie pliki serwerowe (koniecznie 2010) pod dużą edycje...?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Szukam plików serwerowych 2010 w których nie jest nic mocno pomieszane i gdzie nie ma wiele bugów...

 

Chodzi mi zwłaszcza o łatwość wgrywania nowych map questów i ich edycje...

 

 

Bawie się na plikach sharer & mastic (2010) ale jest na nich niestety troche bajzlu (lub bynajmniej mi one troche wadzą)...

 

 

jakie pliki polecacie (jesli macie linki/tematy to mozecie rowniez smialo podsylac)...

 

 

Najlepiej jakbyście opisali czy korzystaliscie z tych plikow i jak bylo na nich z wgrywaniem mapek / bugami etc...

 

 

 

 

 

 

Za pomoc oczywiscie wynagrodze + / - wedle uznania...

 

 

P.S. a moze wiecie na mniej więcej jakich plikach serwerowych stoi którykolwiek z tych serwerow:

*Pandora

* Elite

*Dragon

 

pozdrawiam

Opublikowano

Sproboj czyste kaszanka + pliki schittsi(czy jak On sie tam pisze :D) Nic zbytnio na nich nie ma

Daj Lubię To Ciebie to nic nie kosztuje a mnie to pocieszy :))

5196ea519f634cbc802d3f5a440018a9.0.gif

Gość Lord Loginus
Opublikowano

Spróbuj na plikach By Badar to są chyba najlepsze pliki :P

Opublikowano

Spróbuj na plikach By Badar to są chyba najlepsze pliki :P

 

miałem kiedyś na nich hamahi i nie było tragicznie...

 

jeśli nie znajde nic lepszego to wybiore właśnie je...

 

 

 

Ale narazie czekam moze znajdą się jakieś ciekawsze pliczki :)o.O

Opublikowano

polecem pliki by schitti ( pliki by badar sie na nich opierają) Albo Pliki Tematu Bambuska

te oba są dobra

- czyste sf

- nie spolszczone, najlepiej samemu spolszczyć,

 

- tylko zmienić game polecam 2089 tylko na nim exp na wymagane lvl sie kijowo zrobione.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/342752-index-tworzenie-serwera-prywatnego-sf-2010/

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282576-tutserwer-na-plikach-2010/

 

na dole jest reup.

Opublikowano

polecem pliki by schitti ( pliki by badar sie na nich opierają) Albo Pliki Tematu Bambuska

te oba są dobra

- czyste sf

- nie spolszczone, najlepiej samemu spolszczyć,

 

- tylko zmienić game polecam 2089 tylko na nim exp na wymagane lvl sie kijowo zrobione.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/342752-index-tworzenie-serwera-prywatnego-sf-2010/

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282576-tutserwer-na-plikach-2010/

 

na dole jest reup.

polecem pliki by schitti ( pliki by badar sie na nich opierają) Albo Pliki Tematu Bambuska

te oba są dobra

- czyste sf

- nie spolszczone, najlepiej samemu spolszczyć,

 

- tylko zmienić game polecam 2089 tylko na nim exp na wymagane lvl sie kijowo zrobione.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/342752-index-tworzenie-serwera-prywatnego-sf-2010/

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282576-tutserwer-na-plikach-2010/

 

na dole jest reup.

 

 

Ktore z tych plikow bardziej bys polecal??

Opublikowano

to są jedne z pierwszych plików, i tak powiem najczystszych jakie były z sf 2010.

sf by schitti myślę ze na tych większość serwerów się opiera.

 

mniej bugów mają, ale zawsze mają.

najlepiej samemu zrobić a nie korzystać z gotowców ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...