Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCSilesia nowy wymiar MC! [Avatar] [Frakcje] [24/7] [no-WL] [no-PREM]


Corey1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer MCSilesia Wraca

z nowym pomysłem serwera!

 

 

 

onlinen.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwery MCSilesia istnieją na rynku prawie ROK!

 

Najnowszy serwer Hardcore + FRAKCJE

 

 

Dane serwera:

 

 

IP: 91.121.27.45:25063

 

- Gwarantujemy Stabilność Serwera!

- Dobra konfiguracja!

- Brak Lagów!

-Dlugi okres uzytkowania !

-Mapa serwera została pobrana z dobrego źródła!

 

 

Serwer 1 Typ: HARDCORE + FRAKCJE ON

Serwer 2 Typ: Survival + FB ON

 

Serwer TS 50 slotow ON

 

 

 

Sloty: 20 Planowana zmiana slotow do 60.

 

 

informacjec.png

 

- Wersja 1.2.5 aktualizacja ver. będzie prowadzona z biegiem gry!

- Posiadamy serwer TS

- Zwierzęta

- Potwory

- Premium-off

- Nether

- PVP (poza miastem)

-Sporo Pluginów

- VIP

- warp do Kopalnii

- warp do Lasu

-Miła administracja

- NPC

- sethome

- Mob Arena

- Latajacy dywan

- Kity!

- Darmowe jedzeni!

i wiele wiecej. . .

 

 

 

Zapraszaj znajomych, reklamuj nas.

 

 

 

Z wyrazami szacunku:

 

HeadAdmin: Corey

 

Kontakt

gg: 4546571

mejl:[email protected]

 

HeadAdmin: Rapik

Kontakt:

gg: 6552653

mejl: [email protected]

 

 

 

 

CO SĄDZISZ O SERWERZE ?

wypowiedz się w komentarzu!

 

PS: Zostala zrobiona mała zmiana z Avatara na Harcore!

Temat jest troche zły...

Server jest jeszcze troche w budowie prosze o wyrozumiałość

 

 

ZAPRASZAMY Również na nasz 2 server SURV + FB

http://www.mpcforum....premium-35slot/

Opublikowano

Mój nick Wiedzmin byłem pierwszy na serwerze i powiem że fajny od razu dostałem " kanciapę " jak to nazwał moderator chyba.

Serwer fajny na razie nikogo niema więc nie wiem jaka atmosfera będzie na serwie.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...