Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Długość wyświetlanej nazwy moba


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

mam problem z długością wyświetlanej po stronie clienta.

Chciałbym, aby w grze na przykład nad głową moba o id: 351 pisało "Tchórzliwy Zaprzys. Żołnierz"

Po stronie serwera już to zedytowałem ( tabelka mob_proto - name i locale_name do 30 znaków )

Jednak mam problem po stronie clienta, nie wiem gdzie to odblokować, zwiększyć liczbę do 30 znaków.

 

W Navicacie wygląda to tak:

27363598558356927809.png

 

Po stronie clienta ( mob_proto ):

03975210051641978440.png

 

W grze:

15482173272712457104.png

 

Jeszcze raz, w skrócie, o co mi chodzi:

chciałbym zwiększyć liczbę liter ( wyświetlanych ) po stronie clienta.

Proszę o pomoc, na pewno ją wynagrodzę!

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Proszę o pomoc, jak zmienić długość wyświetlanej nazwy z 24 na 30? -Oczywiście po stronie clienta.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Przecież nazwy mobów w navicat nie odpowiadają za wyświetlane te nad mobkami tylko za wyświetlanie nazwy mooba np w quescie Polowanie

Opublikowano

[ironia] Nie gadaj! [/ironia]

Takie rzeczy nawet amator wie.

Oprócz mob_proto chce to wykorzystać do item_proto - client + serwer więc?

Na przykład zmienię w bazie danych, to przy podneszeniu itemu będzie napis: "Otrzymano: Naszyjnik z Niebiańskich Łez.")

@Gizdu, Twój post był zbędny....

Ja chce odpowiedź na pytanie, jak zwiekszyć liczbę wyświetlanych liter w nazwie itemu, nazwie moba. Na przykład zamiast Nasz. z Nieb. Łez na Naszyjnik z Niebiańskich Łez

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

@ODŚWIEŻAM

 

Jak zwiekszyć liczbę wyświetlanych liter w nazwie itemu, nazwie moba. Na przykład zamiast Nasz. z Nieb. Łez na Naszyjnik z Niebiańskich Łez?

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Skoro same gameforage dysponuje skróconymi nazwami to szczerze wątpię ze znajdziesz odpowiedz. Dzisiejsi metinowcy już grę znają tak na wylot ze nawet nie patrzą na nazwę tylko nawalają co się tylko rusza. Tak jak pisał drugi up odpuść sobie a jak nie to na pewno czeka cie grzebanie w cliencie co nie warte zachodu

2vuhg8m.jpg

Opublikowano

Przeszukałem chyba wszystkie pliki w root i locale_pl i nic.

 

 

@ODŚWIEŻAM

 

Jak zwiekszyć liczbę wyświetlanych liter w nazwie itemu, nazwie moba. Na przykład zamiast Nasz. z Nieb. Łez na Naszyjnik z Niebiańskich Łez?

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Mam do Ciebie parę uwag:

1. Nie spamuje, odźwieżam temat < 24 h - dozwolone.

2. Gdybym edytował post, temat byłby zakopany gdzieś na < 2 stronie.

3. Mam problem, dlatego założyłem ten temat i oczekuję pomocy.

4. Jedyną osobą, która spamuje, jesteś Ty, napisałeś post, który nic nie wnosi do tematu.

5. Odkopałeś temat z przed ponad tygodnia.

Chcesz więcej?

 

@Topic

Problem dalej nie rozwiązany, proszę o pomoc - bardzo mi na tym zależy!

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Tak, CHYBA przeszukałem wszystkie pliki root.

Może to się znajduję w bince, pod postacią HEX? - za bardzo nie ogarniam...

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Ale to nic nie da...

Chodzi od strony clienta, jak odblokować, aby wyświetlało 30 liter, a nie 24 max.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może sobie daruj, to po pierwsze, po drugie temat odświeżamy do 30 dni, a po trzecie, to zadam pytanie: widziałeś może serwer, na której taka dłuższa nazwa była możliwa?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Po pierwsze, widzę, że Twoje posty są zbędne i nikomu niepotrzebne...

Więc proszę, skończ nabijać sobie posty w każdym temacie. - Napiszesz coś ogólnie, co w ogóle nie ma związku z głównym tematem.

Tak też jest w tym temacie.... Twoja wypowiedź w ogóle mi nie pomogła! A prosiłem tylko o sensowne, które nakierują lub pomogą.

Nie, nie widziałem takiego serwera. Ale to jest możliwe, skoro jest blokada do 24.

 

Chyba jednak nikt mi nie pomoże i będę musiał z tego zrezygnować.

 

///Proszę o zamknięcie tematu.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...