Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Items_server z wszystkimi nowościami (czyli mod dodający nam wszystkie itemy)


lasewiner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was użytkownicy forum, chciałbym wam jescze raz zaprezentować moda items_server.

Wchodzicie do:

(DYSK):\Program Files\EA Games\Battlefield Heroes\mods\bfheroes\Objects

Otwieracie archiwum Items_server za pomocą win-rara lub 7-zipa

Podmieniacie plik: DefaultCustomization.xml

Mod powinien działać.

UWAGA:

1.Mod działa tylko na singlu czyli samouczku.

2.Zróbcie sobie kopię zapasową oryginalnego pliku aby potem znowu grać za multi.

3. Mod nie mój.

Link do moda: http://www.mediafire...bb14g67ncgb654r

Skan: https://www.virustot...d31cf/analysis/

 

Sorry ludzie za ten sam temat ale straciłem 6 lajków a każdy jest dla mnie ważny :)

mhraed.png

Opublikowano

teraz po najnowszej aktualizacji pisało coś w takim stylu: Teraz trening będzie musiał przejść każdy nowy grasz..."

Opublikowano

http://dl.dropbox.com/u/67445278/Menu_server.zip

https://www.virustotal.com/file/3bc42012dbecd97fa53431bb112a5496bf2c3fd17831a1cd29be663cb3ba3a7f/analysis/1334858028/

Opublikowano

Wziołem od kolegi ten plik co podmieniłem i tak samo się pokazywało ;/ ściągam od nowa grę

Dziękuję za chęci :)

314e97997de7276e16931753a26f125e.jpg
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No dobra ... + za chęci

 

Przeczytaj regulamin lokalny. Na przyszłość nie pisz takich postów.

/Googlus

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

Tylko sobie przez cb popsułem BFa :( Chciałem sobie zagrać tak na nowym koncie i podmieniłem pliki już na te dobre a i tak wyskakuję ten błąd że niwłaściwa modyfikacja klijenta :(

 

Wrzuci mi ktoś ten pliczek pliska bo grać nie moge :( dam lika w większości tematów i 5

Opublikowano

Tylko sobie przez cb popsułem BFa :( Chciałem sobie zagrać tak na nowym koncie i podmieniłem pliki już na te dobre a i tak wyskakuję ten błąd że niwłaściwa modyfikacja klijenta :(

Powinieneś wiedzieć, że przed podmianą należy zrobić backup plików. Teraz jedynym wyjściem jest re-install gry.

Opublikowano

Co to znaczy backup plików?

 

@edit

Ale ja zrobiłem kopie zapasowe tego pliku i wgrywam go a i tak wyskakuje to samo :( Mógłbyś i podrzucić ten pliczek cały

Items_server

?

Opublikowano

Plik:

http://dl.dropbox.com/u/67445278/Items_server.zip

Skan:

https://www.virustotal.com/file/3f31f4bca24718434f5d093e836c7eba6232a1a22213dadeefc4933811c91468/analysis/1336413761/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...