Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Nie odpychanie podczas bicia z konia .


dsfger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie .

Server oMetin2 . nie wiem czy to ma znaczenie .

Może być też dmg na hity + nie odpychanie !

 

PS : Nie dawać mi moda , ponieważ na modzie nie ma serva oMetin2 !!!

Będą lajki

sasawf.png



Opublikowano

Ten widziałeś?

http://www.mpcforum.pl/topic/545470-dl-nieodpychanie-mobow-z-konia/

jest jeszcze:

http://www.mpcforum.pl/topic/390554-dl-nieodpychanie-mobow-z-konia/

56192811659226831322.jpg

Dopóki nie skorzystałem z Internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - S. Lem
Opublikowano

Metin2 mod :

 

metin2mod.tk

 

Inne:

http://www.mpcforum.pl/topic/314158-dl-nie-odpychanie-mobow-z-konia/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/220303-dmgdamage-hack-horse-skill-2010r/

 

Oraz:

http://hotfile.com/dl/92811038/9591c57/Nieodrzucanie_by_Cupidynready.rar.html

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

Metin2 mod :

 

metin2mod.tk

 

Inne:

http://www.mpcforum.pl/topic/314158-dl-nie-odpychanie-mobow-z-konia/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/220303-dmgdamage-hack-horse-skill-2010r/

 

Oraz:

http://hotfile.com/dl/92811038/9591c57/Nieodrzucanie_by_Cupidynready.rar.html

jestes pewien czy bedzie dzialac na xenoxmt2 bo nie mam zamiaru dostac bana po 3 minutach gry i nie mam zamiaru pisac 100 tematow jak zainstalowac tego hacka wiec prosze opisz proces instalacij tak na chlopski rozum

Opublikowano

Wchodzisz na metin2mod,tk po czym sciagasz moda, wklejasz do jakiegos clienta i musisz dodac nowy server do moda. Poradnik jak to zrobic tez masz na stornie kamera.

2c709653d75179a85b5746e.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...