Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Dedyk][Nazwa Do wymyślenia][10 Slotów]


stasio889

Jaki tryb gry ma być na serverze?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki tryb gry ma by? na serverze?

    • Survival+Gildie
      5
    • FreeBuild
      3
    • HardCore
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

info.png

Typ serwera - Nie Wiadomo

Sloty - 10 (jak się serwer rozkręci sloty zostaną zwiększone)

Wersja - 1.2.5

White-list - off

Premium - Off

Nether - On

Zwierzęta- On

Moby - On

 

ip.png

Podamy w prezentacji

 

Server Mumble : Podamy

wer.png

HeadAdministrator

- Stasio

- MrocznyKefir

Administrator

- Navally

- Rekrutacja ON

 

Rangi na serwerze

Zobaczymy jakie :)

 

 

Podanie na Admina

 

Nick w grze:

Wiek:

Doświadczenie:

Dlaczego Ty?:

Czy będziesz w stanie płacić składki?

 

 

REKRUTACJA ON AŻ DO ODWOŁANIA!

Opublikowano

Nick w grze: SivineK

Wiek: 16 lat

Doświadczenie: Gram w MC ponad 3 lata

Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem polakiem, chcę pomóc serwerowi(jak by co mogę po wgrywać pluginy).

Czy będziesz w stanie płacić składki?:TAK SMS

Jakiś problem? Napisz na PW

backtrack-it_userbar4.png?w=460

Opublikowano

Nick w grze: SivineK

Wiek: 16 lat

Doświadczenie: Gram w MC ponad 3 lata

Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem polakiem, chcę pomóc serwerowi(jak by co mogę po wgrywać pluginy).

Czy będziesz w stanie płacić składki?:TAK SMS

 

To podkreślone. Co to ma być jak minecraft ledwo dwa lata stoi...

Proszę o zdjęcie kilku %, tak bardzo staram się pomagać...

Sygna.png

Robię sygnaturki i nie tylko ;) Pisać GG: 38671478 !

Opublikowano

yy minecraft stoi 3 lata... można to sprawdzić w stopce na minecraft.net :)

a tak przy okazji..

 

Nick w grze : Navally

Wiek:14

Doświadczenie:Gram około 2 lata

Dlaczego Ty?:Bo jestem miły, umiem konfigurować pluginy (także groupmanager i PEX), jestem niezłym grafikiem i umiem robić strony internetowe (wraz z forami)

Czy będziesz w stanie płacić składki? zależy ile do 15 zl sms :P

 

a nazwa to hmm... może XCraft? albo CraftX albo hmm... DiamondCraft :D nie wiem już kombinuję hehe GoldCraft IronCraft CoalCraft

 

taa skype bazyli1235

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Nick w grze: Prototypy (premium)

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie: Bardzo, bardzo, bardzo duże w minecraft grałem od wersji 1.0.2 alpha znam wiele rzeczy (wszystkie receptury znam na pamięć) szczególnie id przedmiotów wkułem przez przypadek bo jest mi potrzebne do instalacji nowych modów do paczki serwerowej.

 

Dlaczego Ty?: Jestem pewien że na 100 % przydam się na serwerze projektuje grafikę 2D (umiem budować wiele eventów , jeśli wpadnę na świetny pomysł nie szukam go w internecie tylko sam robie), mam fajne pomysły (Ukryte światynie, eventy, Sovngard, Asgard, tajemni npc, misje i różne typu odzworywania z filmów i gier), znam większość pluginów licząc te standardowe typu world edit, world guard (w sumie nie wiem po co to mowie bo to podstawa...), bardzo lubię poznawać nowe pluginy ( dosyć często patrze na bukkit forum) , oraz lubię modding co świadczą o tym moje pliki serwerowe.

 

Czy będziesz w stanie płacić składki? Tak ale sms ?(ale jeśli będziecie mieli pomysłowy vip to nie musicie się martwic o kasę)

 

Kontakt:

skype : Moddexon

gadu-gadu : 26647735 (rzadko wbijam)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...