Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CreeperCraft [REAKTYWACJA] Hardcore 24/h Dobra Maszyna Serwer Dedykowany!


Takii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.spake.pl/...?action=generuj

Typ: HARDCORE (REAKTYWACJA) :))

Adres IP: s17.mineserv.eu:25073

Status: status.png?ip=s17.mineserv.eu:25073&port=25073

informacje.png

Sloty: Niestety 5 ;<

Whitelista: no.png

Potwory:ok.png

Zwierzęta:ok.png

Nether:ok.png

 

 

 

 

team.png

Właściciel [ MrKrystek]

Administrator [ GrrrraficzNy]

 

pluginy.png

World Edit

WorldSaver

AZRank

inne.png

Administracja Jest zawsze Jest Pomocna

Serwer Dedykowany Więc

Serwer Posiada Duże Zasoby Wiedzy;)

Jest To Serwer Hardcore,Tak Więc Strzeż Się Możesz Umrzeć Wszędzie!!!

Nasz Serwer Posiada Mało Slotów Ponieważ:

-Potrzebujemy Więcej "Pieniążków"

-Narazie Nie Mamy Możliwości Dokupienia Większej Ich Ilości.

 

Serwer Opłacony Więc Spokojnie Można Grać :)

Nabór Na Administracje ON! Tak Więc Brać Sie Do Roboty I Grać :)

Na Serwerze Dostępny Jest Vip A O To Jego Przywileje ;)

- Ban Dopiero Po 3 śmierciach.

- Dostępna Teleportacja Do Innych Graczy.

- Więcej Na Serwerze:) To Chyba Wszystko Co Do Tego Serwera,Podania O Admina Pisać Na PW :)

Copyright ? by Spake.pl

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Admini Nie Reagują ? Ja Byłem AFK,A Krystian Ciągle Był. A Deadłeś Dlatego Bo Cie Creeper Zabił. To Serwer Hardcore Więc Bana Mogłeś Dostać.

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

witam chciałbym prosić o admina jestem ogarnięty i doświadczony

wiec tak mam 12 lat

imie kamil

doswiadczenie bardzo duze

wiec tak wieku sie nie wybiera i jestem taki maly ale znam sie duzo

jak bym mógł prosić o admina to mój nick w mc. : kamils

Opublikowano

Grałeś Kiedyś Na Serwerach Typu Hardcore? Bo Na Większości Serwerów Ban jest Na Tydzień,Dzieki za Powodzenia.To że Padłeś Nie Oznacza że Musisz Robic Anty Reklame;c...

 

Podania O Admina,Moderatora Pisać Tutaj.

Wzór.

 

Wiek:

 

Ile Grasz W Minecraft'a:

 

Posiadasz Mikrofon :

 

Posiadasz Konto Premium:

 

Lat :

 

I Coś O Sobie:)

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Dokładnie server bardzo fajny i taka jest zasada hardcore dead i masz bana. Bardzo miła i ogarnięta administracja można porozmawiać jest przyjemna atmosfera. Pozatym mógłbym prosić wczesniejsze odbanowanie bo właśnie deada zaliczylem a chciałem kupic vipa :D.

 

PS. Dane o moda

 

16 lat

 

1,5 roku

 

tak

 

tak

 

no to tak mam na imię patryk dosyć ogarniam minecrafta miałem swojego serva ale nie dałem rady go utrzymać. Więc wydaje mi się ze jestem dobrym materiałem na moda.

Opublikowano

Server wpożadku;)Zero Lagów , Ogarnięta administracja

Podanie o Administratora

Wiek:16

 

Ile Grasz W Minecraft'a:2,5 roku

 

Posiadasz Mikrofon :Oczywiscie;)

Coś o Sobie Nazywam sie Kamil,Ogarniam Minecrafta, Byłem na 3 serverach Administratorem wiec ogarniam komędy.Jestem miły .

 

Posiadasz Konto Premium:Posiadałem ale ukadł mi ktoś

 

Nick na mc:NeroPB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...