Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOC] Szukam crossfire'a na którym są darmowe spopy itp


ryker12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrykkos
Opublikowano

Takiego Crossa nie ma.

Ludzie też muszą zarabiać za te eCoins, RP i ZP.

Kto by Ci dawał wszystko za darmo ? Serwery też chyba trzeba za coś utrzymywać

:D

Opublikowano

ja kiedys gralem na eternia cf... był to chyba prywatny server nie gralo tam za duzo ludzi.. moze z 100osob.

Tam było wszystko za ( nie pamietam nazwy tej waluty ) Dostawało się tej kasy 40 za misje co dziennie.

Lopatka,axe itp kosztowaly 20 tej kasy na tydzien.

Spopy byly po 120 i losy na itemy za zp tez po 120 tej kasy ( było to 5losow ) wgl wszystko tam bylo za ta kase. Było też tam gp ale za to sie losowalo za gp lub poprostu kupywalo itemy za gp ( byly tam beretta itp do kupienia ) wgl byl tam fajny exp i server byl zajebisty.. No ale przestał dzialac..

 

Szukał innych takich ale nie znalazlem ( no chyba ze wietnamski albo chinski ale do tego trzeba ich e-maila ) wiec wadpie czy sa takie servy jeszcze.

,,Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać''

Opublikowano

Po pierwsze nie zapowiada się, żeby Eternia zaczęła znowu działać.

Po drugie na chińskim CF'ie trzeba podać jakiś kod. Chyba z dowodu osobistego.

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...