Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak namówić rodziców na złoto ?


SlawoDeutsch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. mam problem z doładowaniem premium. Mam rodziców którzy nie lubią wydawać pieniędzy na wirtualne rzeczy. Raz mnie przyłapali , bo płaciłem na stronke z pornolami. Dowidzieli się i od teraz kasę jaką zarobie chowają mi i dają mi ją jak na coś potrzebuje. Jeśli pujdę i powiem że chce kase to się pytają na co mi. A jak im powiem to potem bedą mnie sprawdzać. W jaki sposób moge wziąć swoja kase ? :D potrzebuje Bo chcę sobie kupić konto premium na miesiąc bo chce ulepszyć mojego tigera. Za przydatne odpowiedzi bedę dawał Like , a za odpowiedż która mi pomoże dam kod bonusowy Dający 1 dzień premium + 500złota. ( Mam ich sporo , ale potrzebuje premium na miesiąc dlatego prosze was o pomoc.)

Opublikowano

Jebni się w łeb i więcej nie zadawaj takich pytań a po za tym powiec że chcesz na piwo 50 dych :D

N

Jebni się w łeb i więcej nie zadawaj takich pytań a po za tym powiec że chcesz na piwo 50 dych :D

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Ciekawe czy w realu też byłbyś taki kozak. Jeśli nie masz sensownej odpowiedzi to lepiej już nic nie pisz. Każdemu w taki sposób pomagasz ?
Opublikowano

Jebni się 2 razy w łeb może to ci coś sprawę rozjaśni a w realu ja mam swoją kasę i nie muszę się o nic nikogo prośić a po za tym już po dobranoce dlatego radził bym ci się położyć bo wpierdol od starych dostaniesz a poco ci to :P :P

Opublikowano

Jebni się 2 razy w łeb może to ci coś sprawę rozjaśni a w realu ja mam swoją kasę i nie muszę się o nic nikogo prośić a po za tym już po dobranoce dlatego radził bym ci się położyć bo wpierdol od starych dostaniesz a poco ci to :P :P

Jebni się 2 razy w łeb może to ci coś sprawę rozjaśni a w realu ja mam swoją kasę i nie muszę się o nic nikogo prośić a po za tym już po dobranoce dlatego radził bym ci się położyć bo wpierdol od starych dostaniesz a poco ci to :P :P

Zgłaszam do Moderatora forum ... Takie huje jak ty powinny w klatce z małpami siedzieć ... 0 pomocy tylko żeby se posty nabić ... Zajrzyj tutaj http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629299
Opublikowano

Masz w domu ściany to ją do czegoś wykoszystaj... Jeb w nią z główki aż coś się wymyśli i wtedy powiesz rodzicom gdzie są pieniądze? A oni dadzą ci na leczenie! Lub idz zaróbić! A tak na serio dzieci mają wole i zabrudzają forum dziwne wolnego niebyło to czysto na forum wole spam...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chowaj ich zarobiona kasie i się targuj

Chowaj ich zarobiona kasie i się targuj

Ja chodże do 3 Gimn. Codzienie do szkoły dostaję kieszonkowe po 5-8 zł. Hm.. Jak bym sobie zostawiał tak np. przez miesiac było by około 100zł .. xD Jakieś dalsze propozycje ?
Opublikowano

Chowaj ich zarobiona kasie i się targuj

Chowaj ich zarobiona kasie i się targuj

tak... jak tata mi wypłaca kase na tydzien 500zł. i chowie od razu. Ja pracuje u taty w firmie
Opublikowano

No ja pierdole rozjebałeś mnie tym tematem.. jestem w 2 klasie gim i jakos ja mam swoja kase. też robie u ojca na zakładzie i przez lato na skuter uzbierałem a ty nie umiesz na premium uzbierać. 3 gim i rodzice mu kase chodzwają patologia.

1hcnwg.png
Opublikowano

SlawoDeutsch przestań spamować dzieciaku bo cię zbanują z kąt jesteś?

SlawoDeutsch przestań spamować dzieciaku bo cię zbanują z kąt jesteś?

po 1 : nie spamuje. Po 2: Nie z kąt tylko z kąd po 3: Jeśli macie pisać takie durnawe posty zachowajcie je dla siebie a pomóżcie. Jeśli czyjaś odp mi pomoże daje kod na pw
Opublikowano
po 1 : nie spamuje. Po 2: Nie z kąt tylko z kąd po 3: Jeśli macie pisać takie durnawe posty zachowajcie je dla siebie a pomóżcie. Jeśli czyjaś odp mi pomoże daje kod na pw
Pisze się "skąd" a nie z kąd ty sęe lepiej naucz poprawnej pisowni zamiast pytać się o takie tematy lepiej sobie kup jakąś grę bo dopóki nie będziesz miał 7 tier czołg to ci się nie przyda pozdro

graphic.png

Opublikowano

Hmmm tak od 14 do 18 zawsze byla u mnie sciema ze na Dziewczyny ale i tak potrzebowałem na cos innego jesi jestes w 3 Gimnazium to spokojnie mozesz załapać dorywczą prece ja taką posiadałem i powiem ze złote czasy baletów.

 

Najlepsza sciema to na Dziewczyne czy tam Dziewczyny

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...