Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobić dobrą postać na pvp - wojownik body


Amid121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po ok 2 letniej przerwie z metinem chce ponownie powrócic,mam zamiar grac na serwerze prywatnym wojownikiem bodym najlepszy miecz na serwerze to arktyczny oraz zbroja z niebiańskiej stali reszta uniwersalna czyli buty ze smoka,naszyjniki z niebańskich łez itd..I teraz pytanie do was jak zrobic tam rekordziste serwera czy prosilbym o szczegółowe eku co do każdego bonusu czyli jakie dokładnie do zbroji jakie do broni itd skile to wiem:DDodam że chce ekwipunek tylko do pvp aby ten wojownik był prawdziwa kosĄ. Prosze o odpowiedzi tlyko prawdziwych profesjonalistów za każda odpowiedz stawiam +.

thccc.jpg
Opublikowano

bron 10 szycie, 12 siła, 10 ludzi, 10 kryta

zbroja 2khp, 15miecze, 15 sztylety, 15 2reka

buty 2khp, 15miecze, 15 sztylety, 15 2reka (10 kryta opcjonalnie)

naszyjnik 2khp, 15miecze, 15 sztylety, 15 2reka (10 kryta opcjonalnie)

kolce 10ludzi, 15miecze, 15 sztylety, 15 2reka

branza 15 magia, 10 ludzi, 10 szycie, 2khp

helm 15 magia, 10 ludzi, 8trucie, 30reg pz

 

Miałem takie bony na diamondmt2, kilka dni zmieniania bonów na hacku.

Bodziak z takim eq niszczy wszystko.

Opublikowano

Zależy jakie bony ale tak :

 

Broń : Przeszywka , Kryryczne , Siła , Ludzie

helm : magia , ludzie , trucie , regeneracja pz

tarcza : nno , sila , nns , ludzie

naszyjnik : hp , kryt , miecze , 2 reka

branza : magia , ludzie , hp , odp. na ogien (jezeli na bm) jezeli nie to szycie

kolce : ludzie , miecze , 2 reka , diably

buty : kryt , hp , miecze , 2 reka

Zbroja : hp , miecze , 2 reka , wartosc ataku

Opublikowano

Nakurwiaj w każdych itemkach jakich się tam da 10l,12 siła, i w zbroi max. wartość ataku, ew. jak jest tam 6/7 to dps 250/15 , tak jebniesz to aż Jarka aka FuBu wgniecie .

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...