Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

error w ustawieniach postaci rombot - wyłącza od czasu do czasu bota


kileras1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7f23058e.jpg

http://www.fotoszok.pl/upload/7f23058e.jpg

Od czasu do czasu pojawia sietaki błąd przez, który musze od nowa go uruchamiać ponieważ sie zatrzymuje. Co jest przyczyną?

 

<!-- Combat options -->

<option name="COMBAT_TYPE" value="melee" /> <!-- leave empty or choose ranged/melee if not using class default -->

<option name="COMBAT_RANGED_PULL" value="true" /> <!-- only important for melees -->

<option name="COMBAT_DISTANCE" value="225" />

<option name="MAX_FIGHT_TIME" value="15" /> <!-- Max time without damage before break -->

<option name="DOT_PERCENT" value="90" />

<option name="ANTI_KS" value="true" />

<option name="MAX_TARGET_DIST" value="250" />

 

<!-- Attack monsters 3 levels above or 10 below your level -->

<option name="TARGET_LEVELDIF_ABOVE" value="30" />

<option name="TARGET_LEVELDIF_BELOW" value="30" />

 

<!-- Loot settings -->

<option name="LOOT" value="true" />

<option name="LOOT_ALL" value="true" /> <!-- Loot all nearby dead mobs after combat -->

<option name="LOOT_IN_COMBAT" value="true" />

<option name="LOOT_DISTANCE" value="100" />

<option name="LOOT_PAUSE_AFTER" value="0" /> <!-- probability in % for a short rest -->

 

<onLeaveCombat>

-- Additional Lua code to execute after a target is finished

 

if(player.Level == 10) then

__WPL:setForcedWaypointType("TRAVEL")

end;

 

 

</onLeaveCombat>

 

 

w osttanim nic nie bylo zmieniane wiec nie wiem czemu sie pokazuje ten blad :(

Opublikowano

Ehh też jestem cheaterem, ale nie przesadzam. Jak można używać cheatów/botów w tak pięknej grze jak RoM. Jeśli nie umiesz expić w tej banalnej, ale i zaawansowanej grze to sorka ale lepiej w nic nie graj.

 

Żeby nie było spamu: błąd w pliku functions.lua jak widać, spróbuj usunąć folder z botem i pobrać bota od nowa.

Opublikowano

To forum jest o botach hackach i innych gówienkach. Nawet jeżeli ktoś nie umie grać to niech boci to jego wybór co bedzie robił na swojej postaci. Dotyczy to kazdej gry bo KAZDA gra nie tylko rom jest piekna na swoj sposob. Takie komentarze mozesz pisac na oficjalnym forum gry.

 

 

A co do twojej pomocy to napisałem to samo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...