Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hack] Call of Duty MW3 Bydlobot najnowszy! Po wersje gry 1.5387


Kampa3114

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam przyjemność udostępnić to co znalazłem na zagranicznym forum

jest to bot do mw3 który między innymi ma takie funkcje jak:

 

Aimbot:

- Auto Aim ( OnPress / Full )

- Silent Aim (invisible on killcam/spectator)

- Auto Wall

- Auto Fire

- Auto Zoom

- Bone Aim ( Helmet / Head / Spine / Any )

- Smooth Aim (Humanized)

- Aim Angle

- Fire Delay

- Trigger Bot ( OnPress / Full )

- Aim Sensitivity

- No Spread (No shake for spectators)

- No Recoil

Render :

- Player Radar ( 3D / 2D )

- Bounding Boxes ( 2D )

- Warning System

- CrossHair ( All Weapons / Snipers Only )

- Visibility Checks ( Bounding Boxes / Colors )

- Chams

- WallHack

Esp :

- Grenade ESP

- Name ESP

- Distance ESP

- Weapon ESP

- Player Icons (5)

Misc :

- 100% configurable Menu (Enable / Disable features with pure ease)

Anticheats:

- Support Vac 3.

- Support UAC 3.

- Anti-Leak protection.

 

 

Dowload : x

 

 

 

Skan :

https://www.virustotal.com/file/71493d4a46b919e580bf1085522578c32029596892d8424d583c688b95eb2e85/analysis/1333648847/

 

 

 

hf kurwa!

Opublikowano

.exe?

 

nie moge pobrać pliku bo nie znaleziono pliku źródłowego!

Daj na Rapidshare albo hotflie albo co innego

 

stestuję go jak dostane na inny hosting ;d

Opublikowano

mam błąd plik nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego.

 

Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera. xDDDDDD

 

pobrał to ktoś?

Opublikowano

NIE POBIERAĆ TEGO!!!!!!!!! UWAGA!!!!!!!!! NIE POBIERAJCIE!!! TYP HAKUJE STEAMA, EMAILA, WŁAMAŁ SIĘ NA FACEBOOKA I OBRZUCAŁ WSZYSTKICH WULGARYZMAMI!!!!!! OSTRZEGAM!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...