Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] [1.2.4/1.2.5] [NowaMapa] [40Slotow] [Frakcje] [McMMO]


Vitelim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spore lagi, nowa mapa, stracony czas i eq, x-ray działa mam już diaxowe eq, cóż by tu więcej mówić. Gdyby nie te lagi przez, które nie da się grać to by było fajnie. A tak to nie polecam

Opublikowano

Server do kitu, admini daja itemy na swoje 2 konta wiec pograne...

Zapraszam na najbardziej zapowiadający się serwer Metin2.

Opublikowano

Moje gg: 2873262 . Od kiedy dajemy sobie itemy ja mam premium i nie posiadam drugiego konta . A drugi admin ma gildie w której ma zakaz używania gamemode .

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


Opublikowano

witam

wiek-12

imie-kamil

czy umiesz dawac cuboidy i inne-tak

jak bendziesz pomagal graczom-bende dopilnowywal aby nie chakowali

czy masz gg-tak 36012241

czy masz doswiadczenie-tak i to spore

dlaczego ty - bo jestem ogar i bende dopilnowywal aby nikt nie chckowal

Opublikowano

Server do dupy! Admin dał mi bana za to ,że zabiłem typka o nicku Fox. Uznał ,że mam x ray bo mam diax zbroje w 10 min ,która wypadła mi z Foxa. Nie polecam!

Opublikowano

Witam.

wiek-15.

Imie-Kacper.

Czy umiesz dawac cuboidy i inne-tak.

Jak będziesz pomagał graczą-Jezeli bedzie sprawa chetnie pomoge.

Czy masz gg-tak podam na serwerze.

Czy masz doswiadczenie-dosc duze.

Dlaczego ty - Bo jetem ogarniety umię pomagac gracza jezeli cos potrzebuja.

 

i sorry ze na tym Ci**Kur**ch**

Opublikowano

miałem takie same zdażenie jak wixus mialem w skrzyni diam bo wykopalem z kolegą razem 30 a z 40 wypadlo mi z kolesia

popatrzyl mi się do skrzyn i odrazu dostalem bana za x-raya chodziarz nie mialem

Opublikowano

Noobski serwer admin daje bana za nic niby flyhack a nic niemialem tak mu sie zdawalo przez laggi na jego serwerze NIE POLECAM SERWER WIELKIE DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A MYSTIC44 TO NAJGORSZY ADMIN JAKIEGO WIDZIALME

Opublikowano

WYdaje mi się że NoCheat nie kłamie :) widziałem jak latałeś i NC mi alarmował widać że jak ktoś pilnuje porządku to nie przypada ci to do gustu więc szukaj sobie serwera na którym możesz cheatować do woli !

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnoscia" - Anthony Hopkins


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...