Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Montage] Moja gra na cabinie + Moj zyciowy rekord w pkt


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile expa ? ; ))

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Strucel a z czym ty byś chcial to przejść we 2??

z pistoletami :D

 

Wymaga to wprawy sam miałem podobnie ale to stare dzieje :D

 

Gz ogolnie sam to przeszles xD

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Mialem jeszcze medikty. Chcialem solo zrobic ale nie chcieli wyjsc.

 

Co do expa to dostalem ok 2.5k expa i 1.5k gp.

 

Wczoraj nabilem 48 combo. A dopiero drugi dzien gram tym miotaczem, pozostal mi jeszcze prawie miesiac. Teraz co 1 gre na cabinie mam ok. milion pkt. To latwizna nabic tyle punktow tylko trzeba umiec grac.:D

 

A grafika i muzyka podoba sie?

beznazwygr.png


Opublikowano

Mialem jeszcze medikty. Chcialem solo zrobic ale nie chcieli wyjsc.

 

Co do expa to dostalem ok 2.5k expa i 1.5k gp.

 

Wczoraj nabilem 48 combo. A dopiero drugi dzien gram tym miotaczem, pozostal mi jeszcze prawie miesiac. Teraz co 1 gre na cabinie mam ok. milion pkt. To latwizna nabic tyle punktow tylko trzeba umiec grac. :D

 

A grafika i muzyka podoba sie?

 

Pare rund z flame i medkitem i takie wyczyny są na porządku dziennym kiedys na cabinie sie expiło i tak robiłem xD

 

Nuta pasuje do klimatu cabin fever jednak nie lubie takich nutek ;)

 

Grafika wporządku wszystko widać jak na dłoni

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Szacun? prosze was 13 dedow... Zanim rodzawali respawn tokeny to z falmem i aidmami sam przechodzilem Extreme bez deda a tu reposawn tokeny byly wiec co w tym takiego to przejsc?

PS. jak przejdziesz bez dedow to dostaniesz z jakies 5k expa bo za cos takiego kiedys dostalem 4.8k chyba.

Jak znajde ss z tego cabinka co sam przeszlem to wstawie

-Ushio.png
Opublikowano

@up

 

Jasne...

Każdy ci uwierzy, że bez zginięć przeszedłeś sam 20 rund cabinki...

Tego ss pewnie i tak nie znajdziesz, bo go nie masz :)

 

@EDIT

 

Tak ogółem nie zauważyłem, że jest link do yt dlatego pytałem czy coś jeszcze ^^

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

Spokojnie przejdziesz bez zginięć jak masz medy czy tam aidy .

2,5 expa? ale to z 200%?

napewno z 200% ;]

Bez exp passa napewno tyle by nie wyrąbał a z 100%-ówkami musiałby wbic 1250 expa a z tego co sie orientuje to tle by nie wbił ;]

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...