Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Łatwy sposób na włączanie dowolnych ilości botów lub FB


Heniu Mechanik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

:)

Masz problem z odpaleniem bota bądź FB ? Pomogę Ci :) Można łatwo odpalić x botów/Fb w ciągu mniej niż 5 sekund :)

 

 

Po kolei co należy zrobić :

Wgraj metina i go spatchuj/torrentuj .

Ściągnij następujące rzeczy :

Kamer Mod :

http://metin2mod.tk/metin2pl.html

Injector PerX

http://www.mediafire.com/?fedzmmztznd
Skan http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=1fe74dbb074c9e6e67a918454e20c4bd517358695cd2f792abdbbfdca773ef4d-1322322867

HackShield Bypass v1.5

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/page__pid__1956836#entry1956836

 

Wybranego bota np. : Mh/Fb/Exbota co chcecie .

http://www.mpcforum.pl/topic/452647-dlmultihack/
http://www.mpcforum.pl/topic/597478-dl-m2bob-by-slait-sandmann016-expbot/
http://www.mpcforum.pl/topic/591142-dllightmetin2-beta-by-kris006mrdeska/
http://www.mpcforum.pl/topic/512065-dlfb-by-erpel-42/

Ja wybrałem Fishbota By Erpel 4.2 .

 

Dla mało inteligentnych opisze powoli co zrobić...

1. Wgraj moda do metina .

2. Wgraj Fb/mh/exbota.

3. Włącz Bypassa i zablokuj Hs : L H hsdrva w moim przypadku ( win7)

4.Wgraj Injector oraz go włącz :

35i3ldt.png

W what to inject wpisz : metin2client.bin

Kliknij Browse i wyszykad .dll danego bota/fb .

Kliknij Quit .

 

Włącz teraz Bypass i jest tam taka fajna opcja jak :

r0pnut.jpg

Uruchomienie gry dla FishBotow : "FB" .

Wpisujemy fb .

Wyskoczy nam :

nmzr4o.png

Klikamy U , następnie 1 , 2 , 3 ,4 itp. zależność ile chcemy botów/fb :)

I ładnie włącza nam się dany hack :)

 

Miłego bocenia na EVENCIE ! Od 14.00 dropią jajka z mobów :>

Czekam na Like i pozdro :D

Heniek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...