Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy jak mnie złapią na haxach to mam po grze?


Franci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie dotyczące haxów

 

czy jak mnie złapią na haxach to mam po grze czy tylko na serwer mnie banują czy jak w BF3 ??? ,że ban na kod jest ???

sygnafranc.png

Opublikowano

Dostajesz blokadę na całą grę na koncie Steam.

Jeśli używasz cheatów i zostaniesz na tym przyłapany przez VAC to dostajesz bana w przeciągu 4 tygodni.

Warto wiedzieć że blokada tyczy się jedynie gry w której cheatowałeś a nie całego konta Steam.

 

Ban na serwerze możliwy jest tylko na dedykach i tyczy się on najczęściej nie przestrzegania zasad np (crouch only, no fmg akimbo itd.)

I nie wpływa on na resztę gry a jedynie na ten serwer.

Opublikowano

Dostajesz bana tylko na multi

Przy wlaczaniu będzie ci się automatycznie gra wylaczala

W statusie steam będziesz miał napisane "blokada" czy jakoś tak

Miałem już bana na mw2 i nie warto cheatowac

Możesz też altera ściągnąć

Opublikowano

Słyszałem, że można grać na pirackim MW3 (na kopii zapasowej) poza Steam, ze wszystkim tzn. wbijasz lvle itp. tylko to wymaga jakichś dodatkowych programów do łączenia coś jakby hamachi :)

Opublikowano

@up: Chodzi Ci o Alternative *****, nie wymaga żadnych programów a jednej aplikacji, ale na steamie to nie zadziała, tylko dla piratów.

 

Topic: Jak Cię złapią możesz zostać zbanowany na całego steama( wszystkie gry ) lub na grę. Zazwyczaj występuję to pierwsze.

PL_MAG.png

CPU: A64 x2 4200+ @2,74GHz

GPU: Zotac GeForce 9600gt Turbo 512MB

RAM: 2,5GB @200 MHz

Power: Fortron 400W

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...