Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hardcore u Narena ! [Premium][20 slotów][Frakcje][Hardcore] - nowa odsłona !


Mafia21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Hardcore%20u%20Narena

Typ: Hardcore + Frakcje

Adres IP: 188.165.245.125:8030

Status: status.png?ip=188.165.245.125&port=8030

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

[Admin] MaravPL

[Admin] Jonny

[Admin] Owca337

[Technik] Norbi178

 

pluginy.png

Wiele, przedewszystkim plguiny pod hardcore

Jest MCmmo !

Jest także Jobs !

 

inne.png

Serwer hardcore - w nowej odsłonie, spawn dopiero zaczynamy budować, gdyż stary spawn został zniszczony przed nieodpowiedzialnego administratora: "ShadowBoner" - proponuje go banować gdzie się tylko da. UB kosztuje tylko 1.23 SMS ! Gdy tylko uda nam się połączyć 2 pluginy serwer będzie NON - PREMIUM. Staramy się czesto organizować eventy. Pluginy pod serwer zostały dobrane i skonfigurowane poprawnie - także zero bugów!

 

Za 5 reklam na forach darmowy VIP na tydzień ;)... Vip na miesiąc kosztuje 11 zł, na zawsze 23 zł (sms) .

 

Każdy kto wcześniej miał bana dostał darmowego UB !!

 

 

Unban na forum serwera, które jest podane na serwerze ( w postaci wiadomości ) . Unban tylko 1.23 zł SMS !

 

 

Zapraszam ;).

 

 

Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

Witam!

U Narena to bardzo dobry serwer, zero "lagów", miła administracja. Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych serwerów hardcore w polsce. Mi osobiście bardzo się podoba zachęcam wszystkich do gry.

Opublikowano

Jak widać po opinii, serwer się podoba, zero lagów - zapraszam ;). Wszyscy, którzy mieli bana dostali darmowego UB. Atmosfera jest miła, na serwerze jest nawet 1 dziewczyna ;).

Opublikowano

opinia użytkownika z 1 postów

 

serwer byl by dobry tylko ze na no-premium

no tak ale wtedy hardcore nie mial by sensu :)

Hejo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...