Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ktora wersja wg was byla lepsza ? daje likes


HardKoRinPVP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak temacie .

Piszcie tak :

1.Nie i dlaczego ?

2. Tak i dlaczego

itd

tylko odp wasze

 

1. 1.2 alpha czyli 1 wersja minecraft

2. 1.3

3. 1.4

4. 1.5

5. 1.6

6. 1.7.3

 

daje likes

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

Jak dla mnie 1.8.1 Beta. Było dajnych nowych możliwości i neibyło tego zaklinanie i wgl.

 

Pozatym kto uważa że minecraft idzie w zła stronę (alchemia itd.) to niech da lajka Niech widzą !!

Opublikowano

jakakolwiek, byleby z ic2, buildcraft, exuivalent exchange i redpower2

a na sucho to beta 1.2, wtedy był jeszcze klimat ew beta 1.7 jak dodali pistony

Opublikowano

1.0 według mnie ponieważ doszło mnóstwo nowych rzeczy do mc.Co bardzo urozmaiciło grę o:Czarowanie itemków,Alchemi,Parkour (ale to w 1.8 doszlo.),End,Wioski npc,Opuszczone kopalnie,itd.

Ale każda wersja mc nie wyszła na złe.

Opublikowano

imo 1.3, choć cenię sobię bardzo starania jakie wkładają teraz w tworzenie "ulepszonego, nowego, lepszego minecrafta", choć powiem szczerze że z niektórymi updatami minecraft traci swój urok .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...