Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wybór Skutera] Romet 767 vs Romet RXL 2T


OkeanoS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zastanawiam którego skutera wybrać.

Doradzcie mi prosze, poniważ jutro jade kupic skutera a niewiem ktory lepszy.

 

ROMET RXL 2T:

 

Wymiary: 1970 x 697 x 1153 [mm]

Rozstaw osi: 1385 [mm]

Silnik: 1cylinder 2 suw, chłodzony powietrzem

Pojemność: 49,5 [ccm]

Prędkość maksymalna: 45 [km/h]

Przeniesienie napędu: CVT

Moc maksymalna (KM): 4,1 KM

Rozruch: elektryczny/nożny

Hamulec przód/ tył: tarczowy/bębnowy

Felgi: aluminiowe

Opona przód/tył: 120/70-13;130/70-12

Liczba miejsc: 2

Masa pojazdu gotowego do jazdy: 99 [kg]

Pojemność zbiornika paliwa: 6 l

Wyposażenie standardowe

sportowy tłumik

 

ROMET 767

 

Wymiary: 1870 x 700 x 1120 [mm]

Rozstaw osi: 1290 [mm]

Silnik: 1cylinder 2 suw, chłodzony powietrzem

Pojemność: 49,5 [ccm]

Prędkość maksymalna: 45 [km/h]

Przeniesienie napędu: CVT

Moc maksymalna (KM): 2,9 KM

Rozruch: elektryczny/nożny

Hamulec przód/ tył: tarczowy/bębnowy

Felgi: aluminiowe

Opona przód/tył: 120/70-12;130/70-12

Liczba miejsc: 2

Masa pojazdu gotowego do jazdy: 88 [kg]

Pojemność zbiornika paliwa: 5 l

Wyposażenie standardowe

zegary LCD, lampa przednia z diodami LED

 

 

Jezdimy zawsze z bratem w 2 .

Chce aby byl silny zeby cioł pod gorkę i zeby osiagał predkos c ;D

 

Zauwazylem roznice miedzy nimi w km roznica wynosi 2.2 wiec troche jest.

 

Ktorego doradzacie? Ktory lepszy silniejszy ?

OkeanoS

Opublikowano

Możecie Uzasadnić Swoje Odpowidzi ?

 

Tak na marginesie:

Ja też jestem za RXL 2T ale brat myśli o 767.

OkeanoS

Opublikowano

Ja tam bym skutera nie brał. Lepszy jest motorower bo skuter ten i ten jedzie 45 km/h co strasznie wkurza. Jak będziesz chciał szybciej pojeździć to nie pojedziesz. I to się nudzi.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Jeżeli masz trochę oleju w głowie i nie chcesz wyrzucić kasy w błoto to kup jakiegoś używanego Japończyka (jeżeli Cie stać to nowego) , nie Chińskie gówno którym długo nie pojeździsz bo padnie skrzynie czy coś innego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...