Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Video TUT] Minecraft modyfikacje #18: 'Pogostick'; skacz na drazku pogo !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Minecraft modyfikacje #18: "Pogostick"; skacz na drążku pogo !

 

Mod ten dodaje nam do gry drążek pogo na którym można skakać i zabijać potwory.

 

PLUSY

+śmieszne

+łatwa instalacja

 

UWAGI

~wymagany "mod loader"

~aby wysiąść klikamy prawy przycisk myszy

 

UWAGI

~wymagany "mod loader"

~aby wysiąść klikamy prawy przycisk myszy

 

http://www.youtube.com/watch?v=GfP2ywIYX6M

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z filmami to zachęcam do subskrybowania

Opublikowano

Takie pytanie w czym robiłeś intro i w czym obrabiasz filmiki ?

 

Intro - adobe after efftcts cs4 (gotowy template)

Ale jutro raczej będzie inne intro w cinema4d

 

Filmy nagrywam frapsem lub modem minema (zależy co nagrywam)

Audio nagrywam w audacity

 

Obrabiam audio w Goldwave

 

Wszystko sklejam w adobe premiere pro lub camtasia studio (własny profil ustawień)

 

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

Przez te efekty ćpania (chyba) czyli kiwający ekran chce mi się rzygać ;( no ale trudno.

 

A mod dość nietypowy, ale warty uwagi, plusik.

Opublikowano

Przez te efekty ćpania (chyba) czyli kiwający ekran chce mi się rzygać ;( no ale trudno.

 

A mod dość nietypowy, ale warty uwagi, plusik.

 

Przypadkowo włączyłem opcję stabilizacji, która tylko modyfikuje obraz na niekorzyść.

Opcja już się wyłącza (nie wiem ile może to trwać)

Opublikowano

To podasz to template twoje do przerobienia nicków itd.?

Nie znam dokladnego linku; szukałem coś w stylu: free intro template

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

A nie mógł byś podaj link do tego twoje albo po prostu weś go gdzieś wrzuć jeśli możesz jak to zrobisz to dam ci 10 like it i polece twoj kanal na moim bo w subskrypcji juz cie mam .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...