Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] POLSKI FanaleriaLastChaos 24/7 Dedyk


RiterS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prace Konserwacyjne do Wakacji! 30.06.2012!

 

Strona Główna: Fanalerialc.pl

Rejestracja: Fanaleria.register.pl

Forum: w Fazie robienia -------

 

Raty servera:

 

Exprience Rate: x100

Skill Point rate: x500

Gold drop rate: x50

Drop rate: x50

Hs success rate: Erhoet.

Max plus On drop: +25

 

Ekipa Serwera:

(ADM) Renek!

(ADM) RiterS!

Opublikowano

Znów ep1? Błagam Was zróbcie fajne ratki, cienia dodajcie na start tzn. 90lvl eq +15 z castem! I jakies 80%na ulepszenie hs-ami! I oczywiście ep2 albo ep3 to ep1 robi sie już nudne!

Opublikowano

Znów ep1? Błagam Was zróbcie fajne ratki, cienia dodajcie na start tzn. 90lvl eq +15 z castem! I jakies 80%na ulepszenie hs-ami! I oczywiście ep2 albo ep3 to ep1 robi sie już nudne!

Przecież nikt nie powiedział że masz tam grać. Ja już wole Ep1 niż jakieś zbugowane emulatory. Stronka nie działa.

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

Opublikowano

Przecież nikt nie powiedział że masz tam grać. Ja już wole Ep1 niż jakieś zbugowane emulatory. Stronka nie działa.

". Narazie jest to tylko zapowiedz"

 

 

:) z chęcią zagram bo Legion okazał się niewypałem

21bn1va.jpg

I see the children in the rain like the parade before the pain
I see the love, I see the hate, I see this world that we can make

Opublikowano

Nareście pierwszy Polski prywatny dedyk chyba zostaniecie wpisani w historię lecz czekać zanim wystartuje przynajmniej by skille się normalnie robiło lecz powiększone zdobywanie PU nie jak LcGeneraticName01 coś co by było dobrę i miłe do grania :)

Opublikowano

co to znaczy to Erhoet bo nie kapuje :>

 

Erhoet = zwiększona :) google tłumacz nie gryzie .

 

 

Chętnie zagram , od dawna liczę na polski pożądny serwer prywatny , nie ukrywam wolałbym ep2

21bn1va.jpg

I see the children in the rain like the parade before the pain
I see the love, I see the hate, I see this world that we can make

Opublikowano

Server nie wiem czy będzie Online, Musiał bym jeszcze naprawić wiele rzeczy. Serwer nie wiem czy powstanie jak nie strace wiary to będzie. Prosze o zrozumialość. Próbowałem Cienia wprowadzić ale Maszyna się zepsuła i robie ją od nowa.

 

Pozdrawiam RiterS!

Opublikowano

Server nie wiem czy będzie Online, Musiał bym jeszcze naprawić wiele rzeczy. Serwer nie wiem czy powstanie jak nie strace wiary to będzie. Prosze o zrozumialość. Próbowałem Cienia wprowadzić ale Maszyna się zepsuła i robie ją od nowa.

 

Pozdrawiam RiterS!

Zostaw tego cienia.

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

Opublikowano

Server nie wiem czy będzie Online, Musiał bym jeszcze naprawić wiele rzeczy. Serwer nie wiem czy powstanie jak nie strace wiary to będzie. Prosze o zrozumialość. Próbowałem Cienia wprowadzić ale Maszyna się zepsuła i robie ją od nowa.

 

Pozdrawiam RiterS!

 

I widzicie? Chłopak nie ogarnął.

Po co piszecie ciągle -kiedy on, -czemu strona nie działa?

Jak będzie server online to napewno autor napisze :)

 

A tak ode mnie :)

Zrób Ep1 (bo to klasyka), nie pacz co inni piszą.

Cienie, paski - na co to komu, to jest gówno.

Poczytajcie na forum PL, zobaczcie ile bug'ów mają te rzeczy.

Myślę, że to tyle :)

 

Powodzenia w tworzeniu server :)

Opublikowano

Też uważam, że serwery ep1 są najlepsze. Oczywiście nie mam nic przeciwko jakimś własnym innowacjom albo wprowadzeniu skilli/broni/karin. Ale generalnie ep1 ma być. ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...