Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SA:MP][800slotów] Uprising RolePlay


BloodSmokers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

Forum: wpisz w necie U-RP to znajdziesz

:)

Adres IP: 91.204.162.72:7777

SA:MP 0.3d

 

Start serwera odbędzie się w sobotę 24 marca o godzinie 19:00.

 

aoglne.png

 

 

 

Niektóre osoby mogą już kojarzyć projekt Uprising Role Play z zapowiedzi jak i poprzednich wydań serwera. Po dłuższej przerwie udało nam się stworzyć skrypt gry, który spełnia najnowsze wymogi i w pełni spełniałby wymagania graczy. Jednak rzeczą najważniejszą było uwolnienie się od błędów jakie przeszkadzają w rozrywce i właśnie to nam się udało. Dlatego jesteśmy już gotowi do uruchomiania serwera, więc start przewidzieliśmy na 24.03.12 o godzinie 19:00. Wszystkich gorąco zapraszamy do odwiedzenia i zakotwiczenia na naszym serwerze na stałe.

agamemod.png

 

 

Po wielu próbach rozgrywki w różnorakich lokacjach i głębszych przemyśleniach doszliśmy do wniosku, iż akcja rozgrywki będzie się toczyć w mieście najlepiej odzwierciedlającym realia rzeczywistego miasta - Los Santos. Owakie miasto jest odpowiednio proporcjonalne, a przede wszystkim bardzo rozbudowane pod względem infrastruktury - dzięki temu bardzo wiele grup oficjalnych jak i nieoficjalnych będzie mogło wpasować się do klimatu miasta. Pamiętajcie, że miasto z pewnością będzie tętnić życiem, lecz nie bez Was, gdyż to wy tworzycie projekt razem z nami.

Skrypt gry zawiera:

 

- System pojazdów,

- System salonów,

- System domów,

- System biznesów,

- System sieci komórkowych,

- System GPS,

- System frakcji,

- System zmiany biegów w pojazdach,

- System gangturfów,

- System działek,

- System etykiet,

- System produktów,

- Rozbudowany system prac(grup),

- System Dynamicznych:

* Busów

* Obiektów

* Frakcji

* Organizacji

* Pojazdów

* Biznesów

* Drzwi

- Wszystko oprawione w GUI,

- Grę w piłkę nożną

i wiele więcej atrakcji.

 

sa-mp-049.png

sa-mp-009.png

sa-mp-027.png

sa-mp-008.png

sa-mp-013.png

sa-mp-044.png

 

Zobacz wszystkie screen'y na portalu! www.U-RP.eu

 

aekipa.png

 

Zespół Projektu

_________

ToFFiK

GraceK

Wasal

Jacobo

Tsuyoi

 

Administracja

_________

Piotr Nowacki

Nevir

Nexus

Emirus

 

Support

_________

Toster

Szarpi

Łukasz K.

Tomos

ReMeDy

 

 

adaneserwera.png

 

SA:MP 0.3d

HostName: [u-RP.EU] Uprising RolePlay

Address: 91.204.162.72:7777

Players: X / 500

Ping: 20

Mode: U-RP.EU vBeta

Map: Los Santos

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...