Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Banned , koniec z działem


jake345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema dziś chciałbym każdego kto ze mną grał ,chciał zagrać czy gra nadal ,że zostałem permamentnie zbanowany.

 

 

Oznacza to tyle ,że odrazu jak wyślę gifty do wszystkich (komu miałem je wysłać) to instalka i cały combat arms znika z mojego komputera najprawdopodbniej na zawsze.

 

Więc za parę dni pożegnam cały dział i poszukam innej gry, albo zacznę żyć jak prawdziwy człowiek :)

 

 

1000 post jak pięknie to wyszło :(

 

 

Zostałem zbanowany za co? Wszedłem jak totalny debil LifeTakerem na moje główne konto i shackowałem jedną grę , bo nie spojrzałem na nick nawet....

 

 

 

Może jednak ktoś nakłoni mnie do gry? <3

 

 

 

Brunatny_ / Demolition__

Opublikowano

no poplakalem sie ale na konto ikillu996 nie poszedl ani jeden gift.

Opublikowano

Hmm.. piszesz tu tylko po to, by czuć się doceniony, i by ludzie pisali "zostań, proszę zostań" ? Nie, więc od razu wyjdź z działu a nie ;)

btw. pograj sobie w Sudden Attack/Alliance of Valiant Arms

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

Jest również takie coś jak Prywatna Wiadomość.

 

Może jednak ktoś nakłoni mnie do gry?

<3

Powiem Ci, że żałosne. Kto ma Cię nakłaniać do gry ?

Sam postanów czy wracasz, czy też nie.

 

//Nie spam więcej , bo ukarzę ^^

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

Przed chwilą się cieszyłeś, że masz znajomych, a ja nie mam, a teraz piszesz takie coś :

Wiesz jezeli mam grać sam to wole nie grac wogole.

Zastanów się, bo już Sam zaprzeczasz samemu sobie ;)

 

Dobra nie wnikam, rób jak chcesz choć temat wydaje mi się beznadziejny, bo nie ma nic wspólnego z Grą, a kontakt z kolegami możesz na PW załatwić.

Pewnie zaraz Moderator działu to zamknie.

 

~Aha i Terraria nie jest ścierwem ;)

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

Spierdalaj już

 

I przez Ciebie Maxiu bedzie mi musial przypierdolić %%% Tobie też

 

 

Jeżeli nikt nie będzie ze mną grać to nie będę grać ,a to że ktoś jest moim kolegą czy przyjacielem nie znaczy ,że musi mi robić łache grając ze mną w CA

 

 

 

NIE ZAMYKAĆ TEMATU!!!

 

//Nie walne %.

//Ale ogarnij ;D

Opublikowano

wypierdalaj a o banie to mozesz sobie napisac na pw swoim "przyjaciołom" giftales zeby sie podlizac a teraz zmyslasz ze bana dostales i chcesz konto wyrzebrać spierdalaj randomie

 

//Warnuś + 1 dni blok na posty.

//Ogar.

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

Albo zaraz zamkne temat , albo przestaniecie się wyzywać.

 

Ziomek tylko napisał takie info , że tym co miał giftać itemy , nie giftnie.

I tyle.

Opublikowano

Albo zaraz zamkne temat , albo przestaniecie się wyzywać.

 

Ziomek tylko napisał takie info , że tym co miał giftać itemy , nie giftnie.

I tyle.

 

Maxiu rób to od razu bo to nie jest temat "papa" Tylko tu jest tylko SPAM -.- Zamykam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...