Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy da się wyczyścić mapę z budynków!?


Fifq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam takie pytanie, otóż czy mapę na której mam miasto mogę całą wyczyścić? Tzn aby pozostał sam teren, bez żadnych budowli. WorldEdit nie wchodzi w grę- zdecydowanie za dużo by tego było.

Pozdrawiam!!

Trololo mam filmik na
You
Tube
!

 

http://www.youtube.com/watch?v=uhnGdXj-Lik&context=C4df06abADvjVQa1PpcFPnClntxyS9GGricc9qoWS1EUxt_QuYZOk=

Opublikowano

Jak nie chcesz za pomocą MCEdit i WorldEdit to ściągnij z tąd TooManyItems:

http://www.mpcforum.pl/topic/576995-spisdlwszystkie-mody-od-wersji-12x/

 

I zmień sobie tryb na Creative i wtedy łatwiej będzie budynki rozwalać.

Opublikowano

Według mnie najprostszym rozwiązaniem by było wpisanie Seeda tej mapy którą chcesz, wtedy ona Ci się na nowo wygeneruje (taka sama) bez budynków itp. :D

 

Pozdrawiam, Apek424 ;)

apek424newsygnatura.jpg

Opublikowano

Jak można wytrzasnąć seeda z tej mapy?

Trololo mam filmik na
You
Tube
!

 

http://www.youtube.com/watch?v=uhnGdXj-Lik&context=C4df06abADvjVQa1PpcFPnClntxyS9GGricc9qoWS1EUxt_QuYZOk=

Opublikowano

Zrób tak jak napisał @up, lecz w taki sposób:

 

1. Zaznacz teren.

2. Wpisz //expand vert.

3. Wpisz //regen.

 

Wtedy ten teren zmieni się w "pierwotny", taki jaki był przy stworzeniu mapy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...