Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Usuniecie czasu między czytaniem ku


Tenma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A do czego to ? skoro każdy serwer do czytania ksiąg daje Zwój Egzorcyzmu , Rade Pustelnika :) hmm?

 

 

Dif może przydatny ale na serwerach dedykowanych to się raczej nie przyda bo tam dodają Radę Pustelnika , Zwój Egzorcyzmu za kasę żeby ludzie odrazu nie wbijali skili na G tylko się męczyli.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Super ^^ Można Podobno zrobić to questem, Ktoś mi kiedyś mówił.

 

Co Do ciebie Tenma Jesteś już chyba Jednym z tych którzy pozostali normalni.

 

Razem z: Sunushi Kwiatmix WoJtek Glinka Dash itp itd

 

Jak kogoś nie wymieniłem sora nie wiem nie pamiętam.

 

@@@Topic@@@

 

 

To tak, nie jestem pewien czy można zrobić to questem

 

Ale bardzo miło że to udostępniłeś Jeśli działa Bardzo Super.

Miło że Udostępniasz takie rzeczy

 

Jesteś jednym z nie wielu, którzy to robią.

 

I Innym pomagasz Super.

 

Leci Limit dla ciebie.

 

Pozdrawiam, AmOs

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Super ^^ Można Podobno zrobić to questem, Ktoś mi kiedyś mówił.

 

Co Do ciebie Tenma Jesteś już chyba Jednym z tych którzy pozostali normalni.

 

Razem z: Sunushi Kwiatmix WoJtek Glinka Dash itp itd

 

Jak kogoś nie wymieniłem sora nie wiem nie pamiętam.

 

@@@Topic@@@

 

 

To tak, nie jestem pewien czy można zrobić to questem

 

Ale bardzo miło że to udostępniłeś Jeśli działa Bardzo Super.

Miło że Udostępniasz takie rzeczy

 

Jesteś jednym z nie wielu, którzy to robią.

 

I Innym pomagasz Super.

 

Leci Limit dla ciebie.

 

Pozdrawiam, AmOs

I teraz nie wiem czy mam sie cieszyc czy plakac.

A do czego to ? skoro każdy serwer do czytania ksiąg daje Zwój Egzorcyzmu , Rade Pustelnika :) hmm?

 

 

Dif może przydatny ale na serwerach dedykowanych to się raczej nie przyda bo tam dodają Radę Pustelnika , Zwój Egzorcyzmu za kasę żeby ludzie odrazu nie wbijali skili na G tylko się męczyli.

 

Ale utrudnienie...

sygna.png
Opublikowano

No utrudnienie bo gdybyś nie miał tych zwojów u handlarzy tylko w item-shopie tak jak na PL to byś latał na każdym dedyku ze skilami na M

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

I teraz nie wiem czy mam sie cieszyc czy plakac.

 

Ale utrudnienie...

 

 

Nie wiem Rób Co chcesz masz Limit xD Możesz Się cieszyć chodź wiem że do końca to ty taki normalny nie jesteś xD Po kanale YT;p

 

Topic@@

 

Na Ile czasu tak wg to skróciłeś ?

 

Okey już wiem nie ma wcale czasu

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...