Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Miris2.pl/Sevoris/Cantrix/NaturalWorld/AquaMt2 Udostepniamy


Hasumi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może to ty jesteś poje**** i udostępniasz czyjąś pracę bez jego zgody ??

Weź koleś lepiej się schowaj.

Ty, Arczi i Jachu to po prostu kolejne trzy, zera, które samemu nic nie zrobią a innych wyzywają.

 

A jakieś dowody że robiliście ten serwer ?

Opublikowano

Ehh nowe mapy jakies syfy resyp mobow nowe i to wszystko jakies gowna.

Poprostu pliki by Miris2.pl

Wszyscy beda wiedzieli na czym beda grali

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

A może to ty jesteś poje**** i udostępniasz czyjąś pracę bez jego zgody ??

Weź koleś lepiej się schowaj.

Ty, Arczi i Jachu to po prostu kolejne trzy, zera, które samemu nic nie zrobią a innych wyzywają.

 

A jakieś dowody że robiliście ten serwer ?

Wiec tak my ja robilismy 6 mies cos jeszcze nie mamy praw do nich twoim zdaniem>?
table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Jesli by nie bylyy moje i Jacha ty bym nie udostepnial.Moja praca jacha praca wks nic nam nie zrobi.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

tylko nadal nie wiem po co rozdajesz moje publiczne hasła do profili "Jest coś takiego jak deklaracja praw człowieka i obywatela oraz Tzw. Zachowanie Danych osobistych z roku 1997 roku" prawnie nie możesz udostępniać moich haseł jak i danych osobowych . Dziękuje i prosze o zamknięcie

393.jpg

Opublikowano

Panowie tutaj jest dyskusja o plikach serwerowych a nie flame o jakimś serwerze.

Jeśli macie jakieś problemy zapraszam pm. Następne flame będzie nagradzane warnem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...