Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Najlepszy mag


Sixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Chciałbym się spytać jakiego najlepiej maga z tych wybrac:

- Lux

- Brand

- Ahri

- Xerath

- Malzahar

 

Który mag waszym zdaniem jest najlepszy spośród tych wyżej wymienionych?

Pozdrawiam, Sixon.

Opublikowano

Zdecydowanie Ahri. Mocne skille, system ucieczki, dobra w TF. Jak nie to polecam Xerath'a, super zasięg, dobre DMG, stun, ulti można użyć 3 razy.

Wróciłem ;]

Opublikowano

Ahri?? WTF, grałem Brandem wiele razy na AP casterów na midzie i zawsze wygrywałem. Ahri jest trudna bo skillshoty, a jak się gra na gracza na swoim poziomie to nie łatwo jest trafić. Brand'em kontrowałem z runkami pod jungle taką Ahri full runes... Polecam Branda 100% nieziemski Harras, przez passyw, TF zaje... ogólnie postać godna uwagi. Xerath'a nie kupuj, sprzedałem w pindu jak dostałem na midzie Cho... Lux jeszcze fajna ale też skillshoty i taki bardziej suppek niż AP caster, można też robić pod AD, próbowałem zajebista. EW. Malzahar choć nie polecam.

wobqx.jpg
Opublikowano

@Upy

 

Tyle siedzicie w tym dziale i nie wiecie, że o championy pyta się w innym dziale?

 

@Top

 

Napisz temat w dziale wybieranie championów według podanego tam wzoru.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...