Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Padajacy proces db!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimsufi 16G jest dosyć dobrym serwerem, według mnie może to być wina jakiegoś exploita.

Nie pozostaje Wam nic innego jak czekać na opinię jakiegoś "fachowca".

@Down - dzięki, że też na to nie wpadłem ... To już jakaś parodia jest, mojego posta up nie było jbc ..^^

1377371138-U1002370.png

Opublikowano

SYSERR: Apr 2 23:13:01 :: Start: TABLE_POSTFIX not configured use default

SYSERR: Apr 2 23:13:02 :: DirectQuery: AsyncSQL::DirectQuery : mysql_query error: Column 'name' in field list is ambiguous

query: SELECT pid, name, date FROM monarch_candidacy a, player b where a.pid = b.id

SYSERR: Apr 2 23:13:03 :: Load: DirectQuery failed(SELECT IP_FROM, IP_TO, COUNTRY_NAME FROM iptocountry)

 

 

kawalek z moich logow

33748387117269464751.png

Opublikowano

pliki quentinosa to syf, na innych się z tym nigdy nie spotkałem. poza tym zwiększenie pamięci swapu i kernela powinno pomóc. chuj wie.

 

SWAP mam 16GB dane jak sie nie myle =D.

 

a co do kernel'a tez mam dobrze:D

 

`Dest, za czasów co byles ze mna na innym to bylo to samo.. Wlasnie probuje na czystych plikach odpalic i zobaczyc co sie bedzie dzialo ; o

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie też pada ;/

sygnatura231rs5.png

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/359527-tutquesty-na-serwa/

Jeżeli pomogłem

Wiesz co dać

;)

81b37b2774.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...