Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jakie są porty do logowania,twożenia postaci,baza danych,świat gry itp...

I przyokazji jak odbugować port w PortMapie (3306) bo świeci mi sie na czerwono?

sygna1q.jpg

Opublikowano

Nie ten temat, ale zeby nie bylo, ze spam i kolejne % to:

 

Porty logowania itp: zalezy od plikow i ustawien.

A co do czerwonego portu to: sprawdz czy napewno nie ma go wczesniej, jezeli nie ma to wylacz przed jego wlaczeniem xampp lub inne programy korzystajace z tego portu.

Opublikowano

Nie ten temat, ale zeby nie bylo, ze spam i kolejne % to:

 

Porty logowania itp: zalezy od plikow i ustawien.

A co do czerwonego portu to: sprawdz czy napewno nie ma go wczesniej, jezeli nie ma to wylacz przed jego wlaczeniem xampp lub inne programy korzystajace z tego portu.

Wiem że nie ten temat ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi pliki to Rain 2006

A co to porta to nic go nieużywa

sygna1q.jpg

Opublikowano

oks.. 2012 i pliki z 2k06 ..

 

Port do bazy to 3306 , jak się świeci na czerwono to powyłączaj GG, Skype itp. lub zobacz czy go nie masz wcześniej na liście.

 

Port logowania to zazwyczaj 11002 ; 13000

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

Nie ten temat , napisz w innym dziale

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

porty są na czerwono prawdopodobnie przez xampp.

 

co do portów

 

  • 13000 - 13099
  • 11000 - 11099
  • 80
  • 8080
  • 3306
  • 22

gotowy plik portmap.ini (wkleić do portmap.ini)

 

 

link :

 

http://wklej.to/nugFU

 

od Badarka =)

Opublikowano

porty są na czerwono prawdopodobnie przez xampp.

 

co do portów

  • 13000 - 13099
  • 11000 - 11099
  • 80
  • 8080
  • 3306
  • 22

gotowy plik portmap.ini (wkleić do portmap.ini)

 

 

link :

 

http://wklej.to/nugFU

 

od Badarka =)

 

Ok porty są ale konkretnie do czego one są np 3306 baza danych...

sygna1q.jpg

Opublikowano

Prawidłowo Porty :

 

Port Do Logowania:11002

Port Do Tworzenia Postaci:13000

Port Do Bazy : 3306

Port Do Plików Zew.Game : 13000

File Zila :22

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

@Up

Do tworzenia postaci jest port ? ; f

 

 

@Tak Ale on powinien być wbudowany a jak nie to trzeba samemu wprowadzić ;D dlatego podałem

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

Prawidłowo Porty :

 

Port Do Logowania:11002

Port Do Tworzenia Postaci:13000

Port Do Bazy : 3306

Port Do Plików Zew.Game : 13000

File Zila :22

Dobra dzięki. Ale dlaczego Prot 3306 świeci sie na czerwono?

sygna1q.jpg

Opublikowano

Wejdź w menedźer zadań następnie w usługi znajdź tam mysql i to zatrzymaj.

Powinno pomóc. Liczę na lajka ;)

PIsze że niemam uprawnien żeby zakończyć już niepamiętam ale coś takiego.

Wiesz oco chodzi??

sygna1q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...