Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] działającego fish bota na PL'a


CannabisClub

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym prosić o link do pobrania najnowszego w 100% działającego fish bota na serv globalny, czyli na pl'a.

 

Wiem, że jest już sporo tych tematów, ale jedni piszą, że im działa innym nie i w końcu nie wiem.

 

Bardzo proszę o pomoc :)

Opublikowano

 www.mpcforum.pl/topic/482343-dlnew-m2fish-erpel-v42/

 

Znajdz sobie jeszcze czasy wedek do FishBota albo ktos nizej niech poda

76561198093573641.png

Opublikowano

Właśnie chciałbym coś kompletnego. Żebym mógł pobrać i żeby od razu działało..coś pewnego.

 

Z tymi czasami wędek, to o co chodzi? Kiedyś miałem takiego fb, że sam sobie ustawiałem.

Opublikowano

Ten bot jest kompletny ale trzeba zainstalować jeszcze coś zeby ci hs zablokowało dużo tego jest na forum .A czasy wędek znajdziesz w dziale Wędkarstwo meskie hobby tak mi sie zdaje .

Opublikowano

Fb

www.mpcforum.pl/topic/482343-dlnew-m2fish-erpel-v42/

Czasy wędek

+1 ----> 2850
+2 ----> 2800
+3 ----> 2750
+4 ----> 2650
+5 ----> 2650 lub 2900
+6 ----> 2650
+7 ----> 2650
+8 ----> 2600
+9 ----> 2600

Tut jak odpalić mojego autorstwa

http://www.mpcforum.pl/topic/477609-tutnie-dziala-ci-najnowszy-fb-erpel/

Heniek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...