Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Własne tekstury 2 sposoby


Luffa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj napiszę jak zrobić własne textury

 

Sposób nr .1

 

Otwieramy Uruchom , Wpisujemy %appdata%

następnie wchodzimy w : .Minecraft >> Bin i kopiujemy plik Minecraft.jar do wybranego folderu .

Wypakowujemy go , usuwamy jave , szukamy pliku terrain .

Otwieramy go za pomocą jakiegoś programu . ( Do tego polecam Gimp 2 )

 

Okey możemy działać !

 

Pojawi nam się takie okno :

 

doporadnika.png

 

 

Po ukończeniu pracy zapisujemy plik. Potem wszystkie zaznaczamy . Następnie dodajemy je do archiwum w formie .zip

 

Wszystko ląduje do folderu z teksturami .

 

( Nie wiem jak to działa z modami dlatego polecam sposób nr 2. )

 

Sposób nr.2

 

Otwieramy naszą przeglądarkę .

Wchodzimy na stronę : http://www.painterlypack.net .

Otwieramy zakładkę create .

Wybieramy wszystko według gustu . Propozycji jest masa . Są też takie smaczki jak happy creeper .

 

happycreepper.jpg

 

 

Na końcu klikamy ,, Create my Painterly Pack ''

Wpakowujemy do folderu z teksturami .

Uwaga ! Do np. Krystalicznej wody potrzeba MC patchera .

 

Mam nadzieję , że pomogłem

pozdrawiam.

 

Nie moje , ale może się przydać ; )


Pomogłem Lajkuj ;d

Opublikowano

Nie opisałeś jak zrobić tekstur wyższej rozdzielczości niż 16x16 .

Z tego co wiem, to Painterly Pack oferują tylko 16x16 .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...