Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak naprawić wyświetlanie sie pytań OX na plikach badara.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak naprawić wyświetlanie sie pytań OX na plikach badara. ? Wgrałem inny quest w germany znajdują się pliki translate.lua i oxquiz.lua a mimo to pytania się nie pokazują dlaczego ? ;d

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

Musisz pobrać gotowca (OX)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/502309-tutkonkursy-ox/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/569458-dlquest-ox-pare-nowych-pytan/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/265434-tutorial-wszystkie-pytania-ox/

1357070109-U588260.png

| exModerator Metin2 | MPC Media Team | Pro User | Expert Metin2 |

Opublikowano

Widzę że nikt nie pomoże więc można temat zamknąć.

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Index mapy nie zmieniony lub masz 2 wpisy do tej mapy. a i sprawdz jeszcze czy w ch1 nie masz wpisu z oxem

06335296784396897220.png


Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/329744-tutjak-odbugowac-konkurs-ox-na-sf2010/

Szukanie nie boli...

Jak nie działa zmień pliki a nie na tym szajsie postawiasz...

 

@za multi możesz bana dostać... i za spam.

 

@edit 800post ^^

 

@Edit2

To sobie ZMIEŃ PLIKI... i nie spamuj..., bo z takim nastawieniem na wszystko to ty odpowiedzi i pomocy nie znajdziesz...

 

@drodzy "dorośli"

 

Sami sobie radźcie....

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


Opublikowano

to jest odbugowanie mapy a nie pytań matole i nie nabijaj postów mam zrobione tak czy inaczej to i co myslisz ze działa chuja działa..uwazasz ze nie umiem szukac to sie kur mylisz...cwaniaczek szukanie nie boli to moze zrób mi to jak taki cwany bo 2 dni siedze nad ox...nigdzie nie ma jak to naprawić i nawet admini yitan czy innych serwów nie są w stanie pomóc..!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/329744-tutjak-odbugowac-konkurs-ox-na-sf2010/

Szukanie nie boli...

Jak nie działa zmień pliki a nie na tym szajsie postawiasz...

 

@za multi możesz bana dostać... i za spam.

 

@edit 800post ^^

 

@Edit2

To sobie ZMIEŃ PLIKI... i nie spamuj..., bo z takim nastawieniem na wszystko to ty odpowiedzi i pomocy nie znajdziesz...

 

Drogie dziecko jeśli nie potrafisz czytać to Ci wytłumaczę. To nie jest moje drugie konto lecz kolejna osoba co ma ten problem co ja (idzie się domyślić poście nr.#7 w tym temacie. Dziękuje ref

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

Wyskakuje wystąpił błąd czy po prostu Pytanie w drodze i koniec?

Tak btw. nie polecam plików Badara. Totalny shit

Opublikowano

Wyskakuje wystąpił błąd czy po prostu Pytanie w drodze i koniec?

Tak btw. nie polecam plików Badara. Totalny shit

 

Pytanie w drodze i się nie pokazuje

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...